Laureaci konkursów w I semestrze roku szkolnego 2016/2017

Uczniowie nagrodzeni i wyróżnieni w konkursach

 

 

 

Laureaci konkursów w roku szkolnym 2015/2016

UCZNIOWIE NAGRODZENI I WYRÓŻNIENI W MIĘDZYSZKOLNYCH KONKURSACH

 

rok szkolny 2015/2016

 

I semestr

 

Ogólnopolski Konkurs o Tworzywach Sztucznych "Plastek i jego zaczarowane pudełko"

 

 

Gabriela Guziejko kl. IIIc - nagroda główna I miejsce,

Oliwia Boraczewska  kl. IIIc - nagroda główna I miejsce,

Oliwia Daniluk kl. IIIc - nagroda główna I miejsce,

Anna Zadykowicz kl. IIIc - nagroda główna I miejsce

 

Nina Kriksunowa kl. IIIc - wyróżnienie,

Jan Gryń kl. IIIc - wyróżnienie,

Adam Makarec kl. IIIc - wyróżnienie

opiekun: K. Kulesza

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Nasi Pupile"

 

Julia Lewandowska kl. IIc - 

 

 

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Ubieramy choinkę"

SP NR 19

 

Zuzanna Romanowska kl. IIId - wyróżnienie

opiekun: M. Zdzitowiecka

 

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Dekoracje świątecznego stołu"

SP NR 34

Jakub Szatko kl. IIId - nagroda

Milena Lulewicz kl. IIId - nagroda

opiekun: M. Zdzitowiecka

 

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Pocztówka lub ozdoba bożonarodzeniowa"

SP NR 44

 

Julianna Falkowska kl. IIb - nagroda

opiekun: A. Moskwa

 

Zuzanna Romanowska kl. IIId - nagroda,

Maja Romanowska kl. IIId - nagroda,

Michalina Dudzińska kl. III - nagroda

opiekun: M. Zdzitowiecka

 

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Jesienny bukiet"

SP NR 2

 

Jan Gryń kl. IIIc - nagroda,

Zofia Niksa kl. IIIc - nagroda,

Gabriela Guziejko kl. IIIc - nagroda

opiekun: K. Kulesza

 

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Uroki Jesieni"

 

Alicja Kiersnowska kl. IId - nagroda

opiekun: A. Moskwa

 

 

rok szkolny 2014/2015

 

 

II semestr

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny (o rodzinach zastępczych)

"Zastępstwo na medal" (MOPR - Białystok)

 

Patrycja Zalewska IIIA - I miejsce

opiekun: Katarzyna Kulesza

 

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczno - Literacki "Mleko piję - zdrowo żyję"

 

Maja Siąkała IIIB - nagroda

Wiktoria Topór IIIB - nagroda

opiekun: M. Zdzitowiecka

  •  

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „I tak niebo złocą i morze ...”

zorganizowany przez świetlicę nr 3 SP Nr 1 w Białymstoku

 

Bochenko Agnieszka kl. III a – nagroda

Matowicka Oliwia kl. III a – nagroda

Stadnicki – Kolendo Konrad kl. III a – nagroda

Łupińska Maria kl. III d – nagroda

Karwowski  Kornel kl. III a – wyróżnienie

Korkuz Zuzanna kl. III a – wyróżnienie

Łozowski Kacper kl. III a – wyróżnienie

Gliński Jacek kl. III d – wyróżnienie

Szymańska Inga kl. III d – wyróżnienie 

 

opiekun T. Andraka

 

Wiktoria Topór kl. III b - nagroda,

Ewelina Wnorowska kl. III b - nagroda,

Aleksandra Sienkiewicz kl. III b - wyróżnienie,

Bartosz Bielawiec kl. III b - wyróżnienie,

Julia Sidorkiewicz kl. III b - wyróżnienie,

Julia Wasilewska kl. III b - wyróżnienie,

Adrianna Bolesta kl. IIIb - wyróżnienie

 

opiekun: M. Zdzitowiecka

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Rośliny i zwierzęta chronione”

zorganizowany przez SP Nr 5 w Białymstoku

 

Jakub Szatko kl. II d – wyróżnienie,  opiekun Z. Bartoszewicz

Ewelina Wnorowska kl. III b – wyróżnienie,  M. Zdzitowiecka

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny: „Pisanki, kraszanki, wycinanki”

zorganizowany przez SP w Zespole Szkół Społecznych Nr 3 w Białymstoku

 

 
Maja Romanowska kl. II d – wyróżnienie,  opiekun Z. Bartoszewicz

 

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Wielkanoc - czas radości i nadziei”

zorganizowany przez SP Nr 19 w Białymstoku

 

Kamila Szczerbicka kl. II d - nagroda,

Maja Romanowska kl. II d - wyróżnienie,

Zuzia Romanowska kl. II d – wyróżnienie,

opiekun Z. Bartoszewicz

 

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Ozdoby wielkanocnego stołu”

zorganizowany przez SP Nr 16 w Białymstoku

 

Gabriela Łuczaj kl. II b - nagroda,

Maja Romanowska kl. II d - nagroda,

Martyna Suchowierska kl. II b – wyróżnienie,

 

opiekun Z. Bartoszewicz

 

Julia Sidorkiewicz kl. III b – nagroda,

Julia Wasilewska IIIB -wyróznienie,

Adrianna Bolesta IIIB - wyróżnienie

 

opiekun M. Zdzitowiecka

 

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Najpiękniejszy stroik wielkanocny”

 

 

Gabriela Łuczaj kl. II b - nagroda,

Julia Olszewska kl. II d – wyróżnienie,

 

opiekun Z. Bartoszewicz

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Hu hu ha nasza zima zła”

zorganizowany przez SP Nr 49 w Białymstoku

 

 

 

Emilia Łuszczewska kl. III d – nagroda, opiekun T. Andraka

Ewelina Wnorowska kl. III b – nagroda, opiekun M. Zdzitowiecka

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Zwiastuny wiosny”

 

zorganizowany przez SP Nr 50 w Białymstoku

 

Maria Woroniecka kl. III a – nagroda, opiekun T. Andraka

Julia Sidorkiewicz kl. III b – wyróżnienie, opiekun M. Zdzitowiecka

 

 

 

I semestr

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Portret Jesieni”

Zorganizowany przez Świetlicę przy ZS nr 5 w Białymstoku

 

Aleksandra Mazur kl. I b – nagroda, opiekun A. Moskwa

Natalia Ancipiuk kl. II d – nagroda,  opiekun Z. Bartoszewicz

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny: „Jarzynowo - owocowo - zawsze smacznie oraz zdrowo”

Zorganizowany przez Świetlicę SP Nr 50 w Białymstoku

 

Milena Lulewicz kl. II d – nagroda, opiekun Z. Bartoszewicz

 

 

Miejski Konkurs Plastyczny „Ubieramy choinkę”

Zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 19 im. Mieszka I w Białymstoku

 

Łuniewska Maria kl. III b – wyróżnienie,  opiekun Małgorzata Zdzitowiecka

Wnorowska Ewelina kl. III b – wyróżnienie, opiekun Małgorzata Zdzitowiecka

Bielawiec Bartosz kl. III c – wyróżnienie, opiekun  Małgorzata Zdzitowiecka

Łuszczewska Emilia kl. III d – wyróżnienie, opiekun Teresa Andraka

 

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny: „Postać Mikołaja w tradycji polskiej”

Zorganizowany przez Świetlicę SP Nr 32 w Zespole Szkół Nr 6 w Białymstoku

 

Patrycja Nikolai kl. I a – nagroda rodziców, 

Grzegorz Wojciuk kl. I e – wyróżnienie, opiekun A. Moskwa

Ewelina Wnorowska kl. III b – wyróżnienie, opiekun K. Kulesza

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny: „Najpiękniejsza karta i ozdoba bożonarodzeniowa”

Zorganizowany przez ZS Nr 15 przy UDSK w Białymstoku

 

Wróblewska Dominika kl. I d – nagroda, opiekun A. Moskwa

 

Julia Lewandowska kl. I c – wyróżnienie, opiekun
Kamil Januszkiewicz kl. I I d – wyróżnienie, opiekun Z. Bartoszewicz

 

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny: „Pocztówka lub ozdoba bożonarodzeniowa”

Zorganizowany przez SP Nr 44 w Białymstoku

 

Martyna Suchowierska kl. II b – nagroda, opiekun Z. Bartoszewicz

 

 

 

 

 

 

 

Rozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego: "Zawód moich marzeń"

 

 

LAUREACI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

„ZAWÓD MOICH MARZEŃ”

 

OSOBY NAGRODZONE:

ØBartosz Bielawiec  SP nr 1 kl. III

ØGabrysia Grodzka  SP nr 1 kl. Id

ØAleksandra Gryciuk SP nr 12 kl. III

ØArtur Guziejko SP nr 1 kl. Ia

ØGabrysia Guziejko SP nr 1 kl. IIc

ØGabriela Jarmoc SP nr 1 kl. Ib

ØGabriela Moskwa SP nr 1 kl. IIId

ØOla Wnorowska SP nr 1 kl. Ic

ØPatrycja Zalewska SP nr 1 kl. IIIa

ØAla Żegarska SP nr 1 kl. Id

 

OSOBY WYRÓŻNIONE:

ØMuhammed Banasiak SP nr 47 kl. II

ØBartosz Kalinowski SP nr 28

ØZuzia Kardasz SP nr 16 kl. I

ØZuzia Łukasiewicz SP nr 1 kl. Ia

ØKamila Smółko SP nr 12 kl. III

ØNorbert Wiśniewski SP nr 1 kl. Ia

ØMaria Woroniewska SP nr 1 kl. IIIa

ØDominika Wróblewska SP nr 1 kl. Id

"Nie pal przy mnie proszę"

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego:

"Nie pal przy mnie, proszę".

 

Nagrody otrzymały:

  • 1. Anika Seredyńska kl. Ic
  • 2. Ewelina Wnorowska kl. IIc
  • 3. Julia Sidorkiewicz kl. IIb
  • 4. Maria Łupińska kl. IId
  • 5. Elżbieta Ławska kl. IIb

 

Wyróżnienia otrzymały:

1. Gabriela Moskwa kl. IId

2. Katarzyna Czołpińska kl. IIId

Wyniki konkursu plastycznego

LAUREACI KONKURSU PLASTYCZNEGO

 

"BAŁWANKOWE SZALEŃSTWO!"

 

zorganizowanego przez świetlice szkolne nr 1 i nr 3

 

Nagrodzeni:

 

Franciszek Bełbot kl. IIId

 

Julia Fiedorczuk kl. Id

 

Magda Grygoruk kl. Ic

 

Miłosz Karny kl. Id

 

Oliwia Nowak kl. IIa

 

Konrad Roszkowski kl. Ib

 

Julia Sidorkiewicz kl. IIb

 

Natalia Turowska kl. IIId

 

 

Wyróżnieni:

 

Gabrysia Guziejko kl. Ic

 

Zuzia Mikołajuk kl. Ia

 

Zosia Niksa kl. Ic

 

Marika Rurarz kl. IIIc

 

Anika Seredyńska kl. Ic

 

Maja Wróblewska kl. IIc

 

Ania Zadykowicz kl. Ic

 

 

Wszystkim laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za serce włożone w wykonanie prac i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!