Laureaci konkursów w roku szkolnym 2015/2016

UCZNIOWIE NAGRODZENI I WYRÓŻNIENI W MIĘDZYSZKOLNYCH KONKURSACH

 

rok szkolny 2015/2016

 

I semestr

 

Ogólnopolski Konkurs o Tworzywach Sztucznych "Plastek i jego zaczarowane pudełko"

 

 

Gabriela Guziejko kl. IIIc - nagroda główna I miejsce,

Oliwia Boraczewska  kl. IIIc - nagroda główna I miejsce,

Oliwia Daniluk kl. IIIc - nagroda główna I miejsce,

Anna Zadykowicz kl. IIIc - nagroda główna I miejsce

 

Nina Kriksunowa kl. IIIc - wyróżnienie,

Jan Gryń kl. IIIc - wyróżnienie,

Adam Makarec kl. IIIc - wyróżnienie

opiekun: K. Kulesza

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Nasi Pupile"

 

Julia Lewandowska kl. IIc - 

 

 

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Ubieramy choinkę"

SP NR 19

 

Zuzanna Romanowska kl. IIId - wyróżnienie

opiekun: M. Zdzitowiecka

 

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Dekoracje świątecznego stołu"

SP NR 34

Jakub Szatko kl. IIId - nagroda

Milena Lulewicz kl. IIId - nagroda

opiekun: M. Zdzitowiecka

 

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Pocztówka lub ozdoba bożonarodzeniowa"

SP NR 44

 

Julianna Falkowska kl. IIb - nagroda

opiekun: A. Moskwa

 

Zuzanna Romanowska kl. IIId - nagroda,

Maja Romanowska kl. IIId - nagroda,

Michalina Dudzińska kl. III - nagroda

opiekun: M. Zdzitowiecka

 

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Jesienny bukiet"

SP NR 2

 

Jan Gryń kl. IIIc - nagroda,

Zofia Niksa kl. IIIc - nagroda,

Gabriela Guziejko kl. IIIc - nagroda

opiekun: K. Kulesza

 

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Uroki Jesieni"

 

Alicja Kiersnowska kl. IId - nagroda

opiekun: A. Moskwa

 

 

rok szkolny 2014/2015

 

 

II semestr

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny (o rodzinach zastępczych)

"Zastępstwo na medal" (MOPR - Białystok)

 

Patrycja Zalewska IIIA - I miejsce

opiekun: Katarzyna Kulesza

 

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczno - Literacki "Mleko piję - zdrowo żyję"

 

Maja Siąkała IIIB - nagroda

Wiktoria Topór IIIB - nagroda

opiekun: M. Zdzitowiecka

  •  

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „I tak niebo złocą i morze ...”

zorganizowany przez świetlicę nr 3 SP Nr 1 w Białymstoku

 

Bochenko Agnieszka kl. III a – nagroda

Matowicka Oliwia kl. III a – nagroda

Stadnicki – Kolendo Konrad kl. III a – nagroda

Łupińska Maria kl. III d – nagroda

Karwowski  Kornel kl. III a – wyróżnienie

Korkuz Zuzanna kl. III a – wyróżnienie

Łozowski Kacper kl. III a – wyróżnienie

Gliński Jacek kl. III d – wyróżnienie

Szymańska Inga kl. III d – wyróżnienie 

 

opiekun T. Andraka

 

Wiktoria Topór kl. III b - nagroda,

Ewelina Wnorowska kl. III b - nagroda,

Aleksandra Sienkiewicz kl. III b - wyróżnienie,

Bartosz Bielawiec kl. III b - wyróżnienie,

Julia Sidorkiewicz kl. III b - wyróżnienie,

Julia Wasilewska kl. III b - wyróżnienie,

Adrianna Bolesta kl. IIIb - wyróżnienie

 

opiekun: M. Zdzitowiecka

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Rośliny i zwierzęta chronione”

zorganizowany przez SP Nr 5 w Białymstoku

 

Jakub Szatko kl. II d – wyróżnienie,  opiekun Z. Bartoszewicz

Ewelina Wnorowska kl. III b – wyróżnienie,  M. Zdzitowiecka

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny: „Pisanki, kraszanki, wycinanki”

zorganizowany przez SP w Zespole Szkół Społecznych Nr 3 w Białymstoku

 

 
Maja Romanowska kl. II d – wyróżnienie,  opiekun Z. Bartoszewicz

 

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Wielkanoc - czas radości i nadziei”

zorganizowany przez SP Nr 19 w Białymstoku

 

Kamila Szczerbicka kl. II d - nagroda,

Maja Romanowska kl. II d - wyróżnienie,

Zuzia Romanowska kl. II d – wyróżnienie,

opiekun Z. Bartoszewicz

 

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Ozdoby wielkanocnego stołu”

zorganizowany przez SP Nr 16 w Białymstoku

 

Gabriela Łuczaj kl. II b - nagroda,

Maja Romanowska kl. II d - nagroda,

Martyna Suchowierska kl. II b – wyróżnienie,

 

opiekun Z. Bartoszewicz

 

Julia Sidorkiewicz kl. III b – nagroda,

Julia Wasilewska IIIB -wyróznienie,

Adrianna Bolesta IIIB - wyróżnienie

 

opiekun M. Zdzitowiecka

 

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Najpiękniejszy stroik wielkanocny”

 

 

Gabriela Łuczaj kl. II b - nagroda,

Julia Olszewska kl. II d – wyróżnienie,

 

opiekun Z. Bartoszewicz

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Hu hu ha nasza zima zła”

zorganizowany przez SP Nr 49 w Białymstoku

 

 

 

Emilia Łuszczewska kl. III d – nagroda, opiekun T. Andraka

Ewelina Wnorowska kl. III b – nagroda, opiekun M. Zdzitowiecka

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Zwiastuny wiosny”

 

zorganizowany przez SP Nr 50 w Białymstoku

 

Maria Woroniecka kl. III a – nagroda, opiekun T. Andraka

Julia Sidorkiewicz kl. III b – wyróżnienie, opiekun M. Zdzitowiecka

 

 

 

I semestr

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Portret Jesieni”

Zorganizowany przez Świetlicę przy ZS nr 5 w Białymstoku

 

Aleksandra Mazur kl. I b – nagroda, opiekun A. Moskwa

Natalia Ancipiuk kl. II d – nagroda,  opiekun Z. Bartoszewicz

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny: „Jarzynowo - owocowo - zawsze smacznie oraz zdrowo”

Zorganizowany przez Świetlicę SP Nr 50 w Białymstoku

 

Milena Lulewicz kl. II d – nagroda, opiekun Z. Bartoszewicz

 

 

Miejski Konkurs Plastyczny „Ubieramy choinkę”

Zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 19 im. Mieszka I w Białymstoku

 

Łuniewska Maria kl. III b – wyróżnienie,  opiekun Małgorzata Zdzitowiecka

Wnorowska Ewelina kl. III b – wyróżnienie, opiekun Małgorzata Zdzitowiecka

Bielawiec Bartosz kl. III c – wyróżnienie, opiekun  Małgorzata Zdzitowiecka

Łuszczewska Emilia kl. III d – wyróżnienie, opiekun Teresa Andraka

 

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny: „Postać Mikołaja w tradycji polskiej”

Zorganizowany przez Świetlicę SP Nr 32 w Zespole Szkół Nr 6 w Białymstoku

 

Patrycja Nikolai kl. I a – nagroda rodziców, 

Grzegorz Wojciuk kl. I e – wyróżnienie, opiekun A. Moskwa

Ewelina Wnorowska kl. III b – wyróżnienie, opiekun K. Kulesza

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny: „Najpiękniejsza karta i ozdoba bożonarodzeniowa”

Zorganizowany przez ZS Nr 15 przy UDSK w Białymstoku

 

Wróblewska Dominika kl. I d – nagroda, opiekun A. Moskwa

 

Julia Lewandowska kl. I c – wyróżnienie, opiekun
Kamil Januszkiewicz kl. I I d – wyróżnienie, opiekun Z. Bartoszewicz

 

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny: „Pocztówka lub ozdoba bożonarodzeniowa”

Zorganizowany przez SP Nr 44 w Białymstoku

 

Martyna Suchowierska kl. II b – nagroda, opiekun Z. Bartoszewicz