Wakacyjny Projekt Edukacyjno-Językowy

ANGLIA – WALIA

TERMIN: 12 – 18 LIPCA 2020

CENA: 1670 ZŁ + 100 GBP

ZAPISY DO 13 STYCZNIA 2020 R. (ZALICZKA 300 ZŁ)

OŚRODEK: WILD GOOSE LODGE, SLIMBRIDGE

INFORMACJI UDZIELA: URSZULA SZCZYGIEŁ

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM PONIŻEJ

ANGLIA_WALIA

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

ETAP REJONOWY

Serdecznie zapraszam uczniów biorących udział w etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego wraz z opiekunami 11 grudnia 2019 rna godzinę 9.20 do Szkoły Podstawowej nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Białymstoku przy ul. Słowackiego 4 w Białymstoku.

O godz. 9.30 na II piętrze odbędzie się spotkanie z Dyrektorem Szkoły.

Każdy uczestnik powinien posiadać kartę kodową, podpisaną przez dyrektora szkoły, w której się uczy oraz przez rodzica/prawnego opiekuna, legitymację szkolną, długopis (czarny lub niebieski) oraz prosty kalkulator.

Przydział sal umieszczony zostanie w holu przy szatni na tablicy oraz na drzwiach poszczególnych sal.

Czas trwania konkursu 10.00 - 11.30. (90 min)

* Członków Komisji Konkursu, powołanych przez Podlaskiego Kuratora Oświaty, zapraszam do sali 110 na I piętrze na godz. 9.00.

* Opiekunów zapraszam do sali 111 na I piętrze.

Szkoła nie udostępnia testu konkursowego, będzie on zamieszczony na stronie Kuratorium Oświaty w Białymstoku.

Zgodnie z regulaminem Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego:

*Wojewódzka Komisja Konkursowa, wspólnie z przewodniczącymi rejonowych komisji konkursowych, weryfikuje prace w ciągu 3 dni od daty przeprowadzenia konkursu.

* Najpóźniej następnego dnia po zakończeniu weryfikacji, Przewodniczący Wojewódzkiej Komisji Konkursowej, podaje wyniki konkursu, które będą zamieszczone na stronie internetowej szkoły będącej siedzibą Wojewódzkiej Komisji (Szkoła Podstawowa nr 45 w Białymstoku).

* Listy uczestników zakwalifikowanych do stopnia wojewódzkiego będą opublikowane na stornie internetowej Kuratorium Oświaty w Białymstoku (zakładka: Wojewódzkie konkursy przedmiotowe organizowane przez Podlaskiego Kuratora Oświaty – listy uczniów)

Justyna Zdrodowska – Przewodnicząca Rejonowej Komisji Konkursu Chemicznego

Dyżur Psychologa

Dnia 21 listopada (czwartek) 2019 roku

w godzinach 17.00 – 18.30 dyżur w naszej szkole pełnić będzie psycholog

Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 2 w Białymstoku.

Zapraszamy osoby zainteresowane.

Sala 102.

ŚWIĄTECZNY KONKURS PLASTYCZNY!

Zapraszamy uczniów klas 4 – 7 do udziału w szkolnym konkursie plastycznym

pod hasłem „Anioł pasterzom mówił”.

Wykonaj z różnych materiałów przestrzennego (stojącego), dowolnej wielkości anioła. Dozwolona niewielka pomoc rodzica.

Termin dostarczania podpisanych prac do p. Sylwii Pietrowcew (sala 111)

– 9 grudnia 2019 roku.

Akcja edukacyjna ,,BEZ STRESU DLA ŚRODOWISKA”

ZBIERAMY ZUŻYTE BATERIE CHRONIMY ŚRODOWISKO

Baterie są zbierane w ramach akcji edukacyjnej ,,BEZ STRESU DLA ŚRODOWISKA”. Zużyte baterie zaliczane są do odpadów niebezpiecznych, dlatego też należy je oddzielić od zwykłych śmieci poprzez segregację.

Baterie przynosimy do NASZEJ SZKOŁY i umieszczamy w pojemnikach, które znajdują się w szatni.

Akcja trwa od 1.10.2019 roku do 15.05.2020 roku.

Bardzo DZIĘKUJEMY uczniom i rodzicom przynoszącym baterie.

WSPÓLNIE DBAMY O NASZE ŚRODOWISKO!

Zdjcie baterieZdjcie Zbirka baterii

Wyniki Miejskiego Konkursu Plastycznego „Jesień nas inspiruje"

Kategoria – uczniowie klas 4 i 5:

Klaudia Kozłowska (SP 47) – nagroda;

Oliwia Sakowska (SP 1) – nagroda;

Blanka Kardasz (SP 1) – nagroda;

Gabriela Chrzanowska (SP 47) – wyróżnienie;

Daria Walko (SP 1) – wyróżnienie;

Ewa Demianiuk (SP 1) – wyróżnienie.

Kategoria – uczniowie klas 6 i 7:

Małgorzata Redo (SP 28) – nagroda;

Julia Olszewska (SP 1) – nagroda;

Gabriela Guziejko (SP 1) – nagroda;

Kuba Zalewski (SP 1) – nagroda;

Melania Nartowicz (SP 16) – wyróżnienie;

Borys Szymaniuk (SP 1) – wyróżnienie;

Wiktoria Doroszko (SP 1) – wyróżnienie;

Dominika Wróblewska (SP 1) – wyróżnienie.

Gratulujemy!

Szanowni Państwo,

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa w Białymstoku uprzejmie informuję, że na stronie internetowej  http://www.kowr.gov.pl/ankieta/5  została zamieszczona ankieta oceniająca realizację działań promocyjnych „Programu dla szkół” w roku szkolnym 2018/2019.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o wypełnienie ww. ankiety przez szkoły podstawowe biorące udział w „Programie dla szkół”.

Zależy nam na zebraniu jak największej ilości odpowiedzi, co będzie miało wpływ na dalszą realizację Programu.

DYŻUR PSYCHOLOGA 2019

Dnia 24 października (czwartek) 2019 roku

w godzinach 17.00 – 18.30 dyżur w naszej szkole pełnić będzie psycholog Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 2 w Białymstoku.

Zapraszamy osoby zainteresowane.

Sala 102.