„WIELKANOCNA PISANKA”

Malowanie i zdobienie pisanek to nieodłączna tradycja Świąt Wielkanocnych.

Samorząd Uczniowski zaprasza uczniów do konkursu fotograficznego

„WIELKANOCNA PISANKA”

Prześlij zdjęcie własnoręcznie wykonanej pisanki w świątecznej kompozycji

Najlepsze fotografie oceni Pisankowa Komisja Konkursowa.

PISANKA

„NASZ CZYSTY BIAŁYSTOK” – konkurs plastyczno – fotograficzny

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas 1 – 8 do udziału w kolejnej edycji konkursu plastyczno – fotograficznego „Nasz czysty Białystok”.

W tym roku obchodzimy go pod hasłem: „My przyrodę szanujemy – śmieci całą rodziną segregujemy” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku.

KONKURS

Prace plastyczne, fotografie wraz z załącznikiem nr 3 (umieszczony w regulaminie)  uczestniczy konkursu przynoszą do szkoły do dnia 20 kwietnia.

Wszystkie szczegóły w regulaminie (regulamin).

Zainteresowanych prosimy o kontakt do p. Ewy Trochimczyk lub p. Justyny Zdrodowskiej

Konkurs „Pan Bóg Stwórcą pięknego świata”

W ramach międzyprzedmiotowego projektu „Kolory ziemi”

zapraszamy uczniów klas 5 – 8 do udziału

w konkursie pt. „Pan Bóg Stwórcą pięknego świata”.

Konkurs będzie się odbywał w formie testu na platformie kahoot.it

Logujemy się przez aplikację Teams (zespół konkursowy).

Nauczyciele religii

Konkurs Matematyczny Kangur 2021

Serdecznie zapraszamy uczniów klas II – VIII do udziału w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur 2021.

Termin konkursu 18 marca 2021r. Wpłatę10 zł i zgodę na udział w konkursie (link) należy dostarczyć w podpisanej kopercie (imię i nazwisko Kangur 2021) do 02. 02. 2021 (wtorek), do sekretariatu szkoły.