Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

Serdecznie zapraszamy na zebrania!

Klasy III 

21 lutego 2018 r. (środa)

o godzinie 18.00 odbędzie się spotkanie Rodziców klas III-ych

w stołówce szkolnej z p. Markiem Korzeniewskim- trenerem short-tracku

dotyczące naboru do klasy sportowej.

O godzinie 18.30 odbędą się zebrania klasowe

w następujących salach:

kl. III a- sala 03

kl. III b- sala 104

kl. III c- sala 212

kl. III d- sala 201

kl. III e- sala 202

 

Klasy I i II

21 lutego 2018 r. (środa)

O godzinie 18.00 odbędą się zebrania klasowe

w następujących salach:

 kl. I a- sala 02

kl. I b- sala 105

kl. II a- sala 203

kl. II b- sala 111

 

Klasy IV-VII

22 lutego 2018 r. (czwartek), godz. 16.45

O godzinie 16.45 odbędzie się zebranie ogólne z dyrekcją podsumowujące

I semestr oraz spotkanie z p. Agatą Niemczynowicz- psychoterapeutą uzależnień z ośrodka ETAP na temat mediów społecznościowych i zagrożeń w sieci w stołówce szkolnej.

O godzinie 17.40 odbędą się zebrania klasowe w następujących salach:

 Klasa IV a- sala 201

Klasa IV b- sala 02

Klasa IV c- sala 110

Klasa IV d- sala 210

Klasa IV e- sala 04

Klasa V a- sala 105

Klasa V b- sala 212

Klasa V c- sala 111

Klasa V d- sala 002

Klasa VI a- sala 03

Klasa VI b- sala 204

Klasa VI c- sala 202

Klasa VI d- sala 001

Klasa VII a- sala 203

Klasa VII b- sala 104

Klasa VII c- sala 211

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe- etap rejonowy

 

Nazwa konkursu

Termin

Siedziba

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

13.02.2018

wtorek

Szkoła Podstawowa nr 49

 z Oddziałami Integracyjnymi

im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego - Prymasa Tysiąclecia w Białymstoku

ul. Armii Krajowej 32

tel. 85 6617471

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

14.02.2018

środa

Szkoła Podstawowa Nr 12

im. Zygmunta Glogera w Białymstoku

ul. Komisji Edukacji Narodowej 1A

tel. 85 6793880

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

15.02.2018

czwartek

Szkoła Podstawowa nr 50

z Oddziałami Integracyjnymi

im. Świętej

Jadwigi Królowej Polski

w Białymstoku

ul. Pułaskiego 96

tel. 85 7489041

Wojewódzki Konkurs Historyczny

16.02.2018

piątek

Szkoła Podstawowa nr 19

im. Mieszka I w Białymstoku

ul. Mieszka I 18

tel. 85 7323000

Wojewódzki Konkurs Informatyczny

21.02.2018

środa

Szkoła Podstawowa nr 1

 im. Juliusza Słowackiego

w Białymstoku

 

 

 

 

Szanowni Rodzice!

Zwracamy się z ogromną prośbą do ludzi dobrego serca
o przekazanie 1% podatku dla Weroniki chorej na Ostrą Białaczkę Limfoblastyczną.

Aby przekazać 1% podatku dla Weroniki
należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243
oraz w rubryce ,,Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%"
wpisać ,,1309 pomoc dla Weroniki Tarasiuk".


Za każdą pomoc z całego serca dziękujemy.

Dziękujemy za okazaną pomoc i wsparcie podczas głosowania :)

Mamy już oficjalne wyniki głosowania.
W kategorii "sztuka" nasza szkoła zajęła I miejsce z 23829 głosami.

♥ DZIĘKUJEMY !! 

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Białymstoku zakwalifikowani do etapu rejonowego

        

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

1. Paweł Krzysztof  Buczyński kl. VI c

2. Ewa Konopka kl. VII a

3. Ewa Laudańska kl. VII a

4. Weronika Matys kl. VII a

5. Maksym Ostrokołowicz kl. VII c

6. Mateusz Sienkiewicz kl. VII b

7. Kacper Zawada kl. VII c

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

1. Aleksandra Stocka kl. VII c

Wojewódzki Konkurs Języka Rosyjskiego

1. Maksym Zamiacin kl. V a

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

1. Mateusz Maciej Jasielczuk  kl. VII a

2. Marcin Kucejko kl. VII a

3. Paweł Krzysztof Buczyński kl. VI c

4. Ewelina Ignatowska kl. VI c

5. Ewa Jaworowicz kl. VII b

6. Marcin Kot kl. VI b

Wojewódzki Konkurs Historyczny

1. Arkadiusz Janczyło kl. V b

Wojewódzki Konkurs Informatyczny

1. Mateusz Maciej Jasielczuk kl. VII a

2. Michał Litwińczuk kl. VII b

3. Kamil Januszkiewicz kl. V c

4. Aleksander Trochimczyk kl. V b

5. Wiktoria Jemieljańczuk kl. VI c

6. Paweł Krzysztof Buczyński kl. VI c

Zebrania z rodzicami

 Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

 Serdecznie zapraszamy na zebrania!

 Klasy I-III 

13 grudnia 2017 r. (środa), godz. 17.00

Klasy IV-VII

14 grudnia 2017 r. (czwartek), godz. 17.00

 

14 grudnia 2017 r. (czwartek) odbędzie się też zebranie z organizatorami

wakacyjnego  wyjazdu do Szkocji dla uczniów klas VI-VII  - godz. 16.30, sala 111

Etapy szkolne Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

Etapy szkolne

Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

 

 

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego –

4 grudnia 2017 r. (poniedziałek), godz. 9.00-10.30, sala 211

 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny-

5 grudnia 2017 r. (wtorek), godz. 9.00-10.30, sala 211

 

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego –

6 grudnia 2017 r. (środa), godz. 9.00-10.30, sala 211

 

Wojewódzki Konkurs Historyczny - 7 grudnia 2017 r.(czwartek), godz. 9.00-10.30, sala 211

 

Wojewódzki Konkurs Języka Rosyjskiego - 8 grudnia 2017 r.(piątek), godz. 9.00-10.30, sala 209

Wojewódzki Konkurs Informatyczny - 12 grudnia 2017 r.(wtorek), godz. 9.00-10.30, sala 209



Bardzo prosimy uczniów

o przybycie do sal o godz. 8.45 z przyborami do pisania i ważną legitymacją.



Regulaminy wszystkich konkursów, zakresy wymagań i terminarz znajdują się na stronie



http://www.kuratorium.bialystok.pl/category/rodzice-i-uczniowie/konkursy-olimpiady-turnieje/konkursy-organizowane-przez-pko

"Nauczyciel na medal"

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Pięciu nauczycieli z naszej szkoły zostało nominowanych
do nagrody Marszałka Województwa Podlaskiego "Nauczyciel na medal".
Aby zagłosować na nich, należy wysłać SMS 9Koszt 2,46zł) pod numer 72355.

1. Kategoria nauczyciele klas I - III
pani Beata Żukowska - 72355 treść SPA.3
Pani Maria Ożlańska - 72355 treść SPA.34

2. Kategoria nauczyciele klas IV- VII i gimnazjum
pani Maria Dryl - 72355 treść SPG.117
pani Sylwia Pietrowcew - 72355 treść SPG.37
pani Agnieszka Andrzejewska - 72355 treść SPG.80