Dzień bez Plastiku

17 czerwca to Dzień bez Plastiku w SP1.

Zachęcamy do włączenia się do akcji poprzez przemyślane zakupy i wybory konsumenckie!

These are the top five everyday plastic items harming our oceans. Which ones have you used today 1These are the top five everyday plastic items harming our oceans. Which ones have you used today 2

Wyniki Konkursu Informatyczno-Ekologicznego

W dniu 20 kwietnia 2021 r. rozstrzygnięty został Szkolny Konkurs ekologiczno – informatyczny pod hasłem „Przyrodę szanuję – śmieci segreguję”.

Celem konkursu jest promowanie zdrowego stylu życia, ekologii i ochrony przyrody przy jednoczesnym rozwijaniu artystycznych umiejętności oraz wykorzystaniu technologii informacyjnej. W konkursie mogli wziąć udział uczniowie klas I – III.

Wyniki konkursu

Hania Kaźmierczak kl. 3b

KAMIERCZAK HANNA

Aleksander Roszkowski kl. 2a

ROSZKOWSKI ALEKSANDER

Ewa Gryko kl. 2b

GRYKO EWA

Robert Marszałek kl. 2c

MicrosoftTeams-image 1

Rozalia Kiedysz kl. 2c

MicrosoftTeams-image

Mateusz Rynkiewicz kl. 3 b (wiersz)

MATEUSZ RYNKIEWICZ

GRATULUJEMY !!!

„WIELKANOCNA PISANKA”

Malowanie i zdobienie pisanek to nieodłączna tradycja Świąt Wielkanocnych.

Samorząd Uczniowski zaprasza uczniów do konkursu fotograficznego

„WIELKANOCNA PISANKA”

Prześlij zdjęcie własnoręcznie wykonanej pisanki w świątecznej kompozycji

Najlepsze fotografie oceni Pisankowa Komisja Konkursowa.

PISANKA