Zajęcia pozalekcyjne

 

 

 

Propozycja zajęć pozalekcyjnych
I semestr roku szkolnego 2017/2018
Klasy L.p. Rodzaj zajęć Klasy Termin Sala Nauczyciel 
Dzień Godziny prowadzący
Klasy I 1. Zajęcia plastyczne I a Piątek 15.15-16.10 2 p. Iwona Sadowska
2. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze I b Czwartek 11.40-12.25 211 p. Ewa Nej
3. Koło języka angielskiego I a Środa 8.50-9.35 6 p. Adrian Poć
Klasy II 1. Psychoedukacyjne zajęcia multimedialne „DBAJKI-GRAJKI” II a Wtorek 12.45-13.30 105 p. Joanna Kitlas
2. „Poczytam Ci, mamo”- zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze II a Środa 9.45-10.30  z.211 p. Joanna Kitlas
3. Koło plastyczne II b Środa 11.40-12.25 z.211 p. Dorota Waszkiewicz- Kozak
4. Zajęcia teatralne II a,b Środa 10.35-11.20 z.211 p. Dorota Waszkiewicz- Kozak
(casting) p. Izabela Wojtala
5. Koło języka angielskiego II a Środa 8.50-9.35 6 p. Adrian Poć
Klasy III 1. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze III c Czwartek 8.00-8.45 212 p. Maria Ożlańska
2. Koło polonistyczne III c Piątek 11.40-12.25 212 p. Maria Ożlańska
3. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze III a Wtorek 15.15-16.00 3 p. Agnieszka Łukasiak
4. Zajęcia matematyczne III a Czwartek 15.15-16.00 3 p. Agnieszka Łukasiak
5. Koło języka niemieckiego III d,e Piątek 14.25-15.10 6 p. Barbara Rogalewska
6. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze III d Czwartek 10.35-11.20 Bibl. p. Alina Gorzechowska
7. Kangurek matematyczny III d Wtorek 8.00-8.45 201 p. Alina Gorzechowska
8. Zajęcia ortograficzne III b Poniedziałek 15.15-16.00 3 p. Izabela Wojtala
9. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze III b Środa 10.35-11.20 z.211 p. Izabela Wojtala
10. Zajęcia teatralne III a,b,c,d,e Środa 10.35-11.20 z.211 p. Dorota Waszkiewicz- Kozak
(casting) p. Izabela Wojtala
12. Koło matematyczno-przyrodnicze III e Środa 8.00-8.45 201 p. Beata Żukowska
13. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze III e Poniedziałek 1.40-12.25 z.110 p. Beata Żukowska
14. Koło gier planszowych Świetlica nr 1 Piątek 12.45-13.30 2 p. Agnieszka Aleksandrowicz
15. Koło języka angielskiego III b,d Środa 8.50-9.35 6 p. Adrian Poć
16. Koło religijne „Promyki” III d Poniedziałek 12.45-13.30 6 p. Barbara Rogalewska
Klasy IV 1. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego IV d,e Czwartek 13.35-14.20 203 p. Urszula Krysiuk
2. Koło techniczne IV a,b,c,d,e Wtorek 8.00-8.45 210 p. Jacek Chaniewski
3. Koło plastyczne IV a,b,c,d,e Środa 13.35-15.10 111 p. Sylwia Pietrowcew
4. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego IV b Poniedziałek 13.35-14.20 105 p. Elżbieta Badońska
5. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego IV a,c Środa 13.35-14.20 105 p. Agata Rybarczyk
6. Gramy w ręczną IV b Środa 14.25-15.10 S.gim p. Piotr Tomecki
IV b Czwartek 14.25-15.10 S.gim p. Piotr Tomecki
7. Koło matematyczne IV c,e Środa 13.35-14.20 209 p. Małgorzata Chwicewska
8. Koło poetyckie IV a,b,c,d,e Wtorek 15.15-16.00 6 p. Joanna Pisarska
9. Koło komputerowe IV a,b,c,d,e Poniedziałek 8.00-8.45 210 p. Małgorzata Malewska
10. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki IV a,b,c,d,e Czwartek 8.00-8.45 104 p. Ewa Kozub
11. Koło języka niemieckiego IV a,b,c,d,e Środa 15.15-16.00 202 p. Kinga Wysocka
Czwartek 14.25-15.10 202 p. Kinga Wysocka
Klasy V 1. Koło techniczne V a,b,c,d Wtorek 8.00-8.45 210 p. Jacek Chaniewski
2. Koło plastyczne V a,b,c,d Środa 13.35-15.10 111 p. Sylwia Pietrowcew
3. Koło polonistyczne V a,c Wtorek 8.00-8.45 110 p. Agata Rybarczyk
4. SKS V a,b,c Śr./Pt. 13.35-14.20 S.gim. p. Piotr Tomecki
5. Koło języka angielskiego V b Wtorek 8.45-9.35 z 211 p. Monika Łapuć
6. Koło języka angielskiego V a,b,c,d Środa 13.35-14.20 210 p. M. Łapuć
7. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki V a,b,c,d Wtorek 8.50-9.35 z.110 p. Joanna Bombrych
8. Koło matematyczne V c Piątek 13.35-14.20 104 p. Małgorzata Chwicewska
9. Koło poetyckie V a,b,c,d Wtorek 15.15.-16.00 6 p. Joanna Pisarska
10. Koło komputerowe V a,b,c,d Poniedziałek 8.00-8.45 210 p. Małgorzata Malewska
11. Koło matematyczne V b Wtorek 8.00-8.45 104 p. Ewa Kozub
Klasy VI 1. Koło historyczne VI a,b Wtorek 15.15-16.00 203 p. Marzena Szyłak
2. Koło matematyczne VI b Piątek 8.00-8.45 204 p. Marta Ignaciuk
3. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego VI a,b,c,d Poniedziałek 14.25-15.10 1 p. Ewa Gołaszewska
4. Koło przyrodnicze VI a,b.c Czwartek 8.00-8.45 211 p. Joanna Litwińczuk
5. Koło języka polskiego VI b Czwartek 13.35-14.20 209 p. Elżbieta Badońska
6. Koło plastyczne VI a,b,c,d Środa 13.35-15.10 111 p. Sylwia Pietrowcew
7. SKS VI c Śr., Pt. 13.35-14.20 S.gim. p. Piotr Tomecki
8. Koło języka angielskiego VI a,b,c,d Środa 13.35-14.20 210 p. E. Trochimczyk
 9. Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki VI a,c,d Wtorek 13.35-14.20 104 p. Joanna Bombrych
10. Koło języka niemieckiego VI a,b,c,d Czwartek 15.15-16.00 202 p. Kinga Wysocka
11. Koło języka rosyjskiego VI a,b,c,d Środa 15.15-16.00 209 p. Magdalena Sienkiewicz
12. Koło polonistyczne VI c Środa 8.00-8.45 1 p. Izabela Sarosiek
13. Koło matematyczne VI d Wtorek 14.25-15.10 209 p. Małgorzata Chwicewska
14. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego VI a,b,c,d Poniedziałek 8.00-8.45 209 p. Błażej Sieliwoniuk
15. Koło poetyckie VI a,b,c,d Wtorek 15.15-16.00 6 p. Joanna Pisarska
16. Koło języka angielskiego VI a,b,c,d Piątek 13.35-14.20 Inf5 p. Ewa Trochimczyk
17. Koło fotograficzne VI a,b Czwartek 15.15-16.00 2 p. Mariusz Ogryzko
Klasy VII 1. Koło historyczne VII a,b Poniedziałek 15.15-16.00 203 p. Marzena Szyłak
2. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki VII a,b,c Środa 15.15-16.00 204 p. Marta Ignaciuk
3. Koło biologiczne VII a,b,c Środa 8.00-8.45 211 p. Katarzyna Kulesza
4. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego VII a,b Poniedziałek 15.15-16.00 1 p. Ewa Gołaszewska
5. Koło plastyczne VII a,b,c Środa 13.35-15.10 111 p. Sylwia Pietrowcew
6. Koło języka niemieckiego VII a,b,c Czwartek 15.15-16.00 202 p. Kinga Wysocka
7. Koło języka rosyjskiego VII a,b,c Środa 8.00-8.45 209 p. Magdalena Sienkiewicz
8. Koło poetyckie VII a,b,c Wtorek 15.15-16.00 6 p. Joanna Pisarska
9. SKS VII a,b,c Pn./Śr. 8.00-8.45 S.gim. p. Marek Korzeniewski
10. Koło fotograficzne VII a,b Czwartek 15.15-16.00 2 p. Mariusz Ogryzko