Rada Pedagogiczna

WYKAZ NAUCZYCIELI SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 

W BIAŁYMSTOKU

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

Zofia Zachowicz-Michałowska - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1

Urszula Szczygieł - wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 1

Maria Dryl- wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 1

 

Lp.

Nazwisko i imię

Nauczany przedmiot

1

Aleksandrowicz Agnieszka

wychowanie do życia w rodzinie

2

Andraka Teresa

świetlica

3

Badońska Elżbieta

język polski

4

Bombrych Joanna

matematyka/informatyka

5

Chaniewski Jacek

technika/informatyka

6

Chrzanowska Laura

wychowanie fizyczne

7

Chwicewska Małgorzata

matematyka

8

Cyrynowska Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

9

Dryl Maria

język angielski

10

Dąbrowska Małgorzata

wychowanie fizyczne

11

Gawryłkiewicz Bożena

biblioteka

12

Gołaszewska Ewa

język polski

13

Gorzechowska Alina

edukacja wczesnoszkolna

14

Jurguć  Agnieszka

chemia/muzyka/zajęcia techniczne

15

Ignaciuk Marta

matematyka

16

Kiczko Katarzyna

religia

17

Kitlas Joanna

edukacja wczesnoszkolna

18

Klimczuk-Sałaj Katarzyna

geografia

19

Korzeniewski Marek

wychowanie fizyczne

20

Kozub Ewa                

matematyka

21

Krysiuk Urszula

język polski

22

Kulesza Dorota

logopeda

23

Kulesza Katarzyna

biologia/przyroda

24

Lange Magdalena

nauczyciel asystent

25

Leczycka Anna

świetlica

26

Litwińczuk Joanna

przyroda

27

Łapuć Monika

język angielski

28

Łukasiak Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna

29

Makar Paulina

asystent nauczyciela

30

Malewska Małgorzata

informatyka

31

Małyszko Magdalena

pedagog

32

Moskwa Anna

świetlica

33

Nej Ewa Urszula

edukacja wczesnoszkolna

34

Ogryzko Mariusz

przyroda

35

Ożlańska Maria

edukacja wczesnoszkolna

36

Pietrowcew Sylwia

edukacja wczesnoszkolna

37

Pietrowski Piotr

religia

38

Pisarska Joanna

religia

39

Poć Adrian

język angielski

40

Rogalewska Barbara

religia

41

Rogalewski Grzegorz

religia

42

Rogowska Elżbieta

religia

43

Rybarczyk Agata

język polski

44

Sadowska Iwona

edukacja wczesnoszkolna

45

Sarosiek Izabela      

język polski

46

Senczuk Aneta

świetlica

47

Sieliwoniuk Błażej

język angielski

48

Sienkiewicz Magdalena

język rosyjski

49

Strzałkowska Zofia

biblioteka

50

Szczesnowicz Monika

świetlica

51

Szczygieł Urszula

język angielski

52

Szyłak Marzena

historia

53

Tomecka Małgorzata

historia

54

Tomecki Piotr

wychowanie fizyczne

55

Trochimczyk Ewa Urszula

język angielski

56

Waszkiewicz-Kozak Dorota

edukacja wczesnoszkolna

57

Wojtala Izabela

edukacja wczesnoszkolna

58

Wysocka Kinga

język niemiecki

59

Zachowicz- Michałowska Zofia

język polski

60

Zdrodowska Justyna

fizyka

61

Zduńczyk Agata

asystent nauczyciela

62

Żukowska Beata

edukacja wczesnoszkolna