Osiągnięcia - rok szkolny 2012/2013

Laureaci i finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podlaskiego Kuratora Oświaty:

 

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Małgorzata Sierocka (VI c) - laureatka
Maria Wójcik (VI b) - laureatka
Karol Zimnoch (VI c) - laureat

Laura Jurcowa (VI b) - finalistka

 

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Elżbieta Konopka (VI b) - laureatka
Andrzej Małyszko (V a) - finalista
Dominika Klebanowska (V c) - finalistka
Adam Dobrogowski (V b) - finalista

 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Miłosz Moroz (V b) - laureat
Maciej Gnatowski (VI c) - laureat
Blanka Seredyńska (VI c) - laureatka
Natalia Jaroszuk (VI a) - laureatka
Paulina Konopko (VI b) - laureatka

 

Wojewódzki Konkurs Historyczny

Aleksandra Domian (VI b) - laureatka
Bartłomiej Wilczyński (VI b) - laureat
Małgorzata Sierocka (VI c) - laureatka

 

Wojewódzki Konkurs Języka Rosyjskiego

Elżbieta Konopka (VI b) - laureatka

 

Inne sukcesy naszych uczniów

Mateusz Suszczyński (IV a)

I nagroda

„Nasz Region w Naszej Europie”
konkurs plastyczny szkół podstawowych województw Polski Wschodniej

Anna Radłowska (II a)

wyróżnienie

XI Miejski KonkursPoezji Dziecięcej „Złota Polska Jesień"

Natalia Turowska (II d)

wyróżnienie

XI Miejski KonkursPoezji Dziecięcej „Złota Polska Jesień"

Krzysztof Wierzbowski (III a)

I nagroda

Miejski Konkurs wiedzy o Janie Pawle II

Tomasz Nadulicz (III c)

I nagroda

Miejski Konkurs wiedzy o Janie Pawle II

Dziewczęta klas IV, V, VI

II miejsce

Igrzyska Miasta Białegostoku w piłce nożnej dziewcząt

Nikola Bukraba (I d)

III nagroda

Międzyszkolny Konkurs literacko-plastyczny „Miś przyjacielem każdego dziecka”

Miłosz Kamil Moroz (V b)

nagroda

Międzyszkolny Konkurs Graficzny „Maria Skłodowska-Curie wielka Polka”

Blanka Seredyńska (VI c)
Bartłomiej Wilczyński (VI b)
Kacper Wołosik (VI c)

laureaci

I etapu (rejonowego) Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego
„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922.
O niepodległość i granice Rzeczypospolitej”

Mateusz Suszczyński (IV a)

I nagroda

Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Informatyczny „Bezpieczny komputer”;

Urszula Radziszewska (IV a)
Tomasz Radłowski (IV a)

wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Informatyczny „Bezpieczny komputer”

Julia Dmochowska (V b)

I nagroda

Miejski Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy ks. Jana Twardowskiego
w ramach II Jesieni Talentów 2012 „Z inspiracji Księdza Jana”

Julia Dmochowska (V b)

II nagroda

Miejski Konkurs Poetycki pod hasłem

„W swoim wierszu, Księże Janie, chciałbym Ci zadać ważne pytanie...”
w ramach II Jesieni Talentów „Z inspiracji Księdza Jana”

Julia Dmochowska (V b)

II nagroda

Powiatowy Konkurs Recytatorski

„Twórczość Juliana Tuwima słowem i pędzlem malowana”

Hubert Piskorz (III c)

wyróżnienie

Powiatowy Konkurs Recytatorski

„Twórczość Juliana Tuwima słowem i pędzlem malowana”

Dziewczęta klas IV, V, VI

III miejsce

Igrzyska Miasta Białegostoku w pływaniu dziewcząt

Kacper Labusch (IV c)

I nagroda

Międzyszkolny Konkurs „Christmas Card”

Kacer Markiewicz (VI d)

II nagroda

Międzyszkolny Konkurs „Christmas Card”

Kamil Chilimoniuk (V a)

wyróżnienie

Międzyszkolny Konkurs „Christmas Card”

Katarzyna Treblińska (V c)

wyróżnienie

Miejski Konkurs Matematyczno-plastyczny „Barwy Matematyki”

Kacper Wołosik (VI c)

IV nagroda

etap rejonowy Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego
„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922.
O niepodległość i granice Rzeczypospolitej”

Blanka Seredyńska (VI c)

V nagroda

etap rejonowy Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego
„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922.
O niepodległość i granice Rzeczypospolitej”

Bartłomiej Wilczyński (VI b)

V nagroda

etap rejonowy Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego
„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922.
O niepodległość i granice Rzeczypospolitej”

Emilia Jasłowska (II d)

I nagroda

Międzyszkolny Konkurs plastyczny „Przyroda jesienna”

Jakub Bielecki (IV d)

II nagroda

Międzyszkolny Konkurs plastyczny
„Maluj Mikołaje z wielką rozkoszą, bo one prezenty przynoszą”

Jakub Zakrzewski (V d)

III nagroda

Międzyszkolny Konkurs plastyczny
„Maluj Aniołki z wielką rozkoszą, bo one prezenty przynoszą”

Anna Maria Sokołowska (III c)

wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs literacko-plastyczny im. Simony Kossak
„Moja przygoda ze zwierzątkiem domowym lub leśnym”

Zuzanna Korkuz (I a)

nagroda

Miejski Konkurs plastyczny „Białystok - moje miasto”

Aleksandra Grabowska (I d)

wyróżnienie

Miejski Konkurs plastyczny „Białystok - moje miasto”

Mateusz Suszczyński (IV a)

wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs plastyczny „Z życia Mikołaja Kopernika”

Zuzanna Piszcz (V b)

złote pasmo

IX Przegląd Zajęć Pozalekcyjnych

Julia Dmochowska (V b)

złote pasmo

IX Przegląd Zajęć Pozalekcyjnych

Wiktoria Badońska (V c)

srebrne pasmo

IX Przegląd Zajęć Pozalekcyjnych

Aleksandra Jakowicka (V a)

I nagroda

Międzyszkolny Konkurs Językowo-Informatyczny
„Four Seasons of the Year”

Natalia Woroniecka (V b)

wyróżnienie

Międzyszkolny Konkurs Językowo-Informatyczny
„Four Seasons of the Year”

Przemysław Perkowski (V b)

wyróżnienie

Międzyszkolny Konkurs Językowo-Informatyczny
„Four Seasons of the Year”

Mateusz Suszczyński (IV a)

I nagroda

Miejski Konkurs Plastyczny „Król Stefan Batory - wydarzenia związane z wielkim władcą”

Gabriela Bielska (IV b)

III nagroda

Miejski Konkurs Plastyczny „Król Stefan Batory - wydarzenia związane z wielkim władcą”

Izabela Dzienis (VI c)

III nagroda

Wojewódzki Konkurs Plastyczno-fotograficzny „Człowiek - moja najwspanialsza podróż”

Natalia Komarewska (IV b)

I nagroda

Miejski Konkurs Poetycki „Miłość - wszędzie jej pełno”

Wiktoria Badońska (V c)

I nagroda

Miejski Konkurs Poetycki „Miłość - wszędzie jej pełno”

Urszula Radziszewska (IV a)

III nagroda

Miejski Konkurs Poetycki „Miłość - wszędzie jej pełno”

Patrycja Kotarska (IV b)

wyróżnienie

Miejski Konkurs Poetycki „Miłość - wszędzie jej pełno”

Natalia Turowska (II d)

wyróżnienie

Międzyszkolny Konkurs plastyczny „Zimowy krajobraz”

Chłopcy klas IV, V, VI

I miejsce

Igrzyska Województwa Podlaskiego w łyżwiarstwie szybkim chłopców

Dziewczęta klas IV, V, VI

III miejsce

Igrzyska Województwa Podlaskiego w łyżwiarstwie szybkim dziewcząt

Mateusz Suszczyński (IV a)

II nagroda

Ogólnopolski Konkurs „Pocztówka Wielkanocna 2013”

Mateusz Suszczyński (IV a)

Wyróżnienie specjalne

Ogólnopolski Konkurs „Pocztówka Wielkanocna 2013”

Julia Zaniewska (IV a)

III nagroda

Ogólnopolski Konkurs Poetycki „Ocalić od zapomnienia”

pod hasłem „Kołyszamy, usypiamy, aniołowie”

Julia Dmochowska (V b)

laureatka

Festiwal Piosenki Poetyckiej „Wiosenny powiew”

Zuzanna Piszcz (V b)

laureatka

Festiwal Piosenki Poetyckiej „Wiosenny powiew”

Weronika Miłkowska (IIIb)

II nagroda

Wojewódzki Konkurs Recytatorski

„Poeci naszym Dzieciom - Wanda Chotomska”

Kacper Halicki (IIa)

II miejsce

Miejski Konkurs Plastyczny

„Wakacyjne bezpieczeństwo malowane oczami dziecka”

Kacper Halicki (IIa)

wyróżnienie

II Edycja Konkursu Plastycznego „Jestem odblaskowy”

Pod patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku

Wszystkim naszym uczniom serdecznie gratulujemy!