Zakończenie roku szkolnego 2016/17

     Znalezione obrazy dla zapytania wakacje grafikaDnia 23 czerwca podczas uroczystych apeli  w  II grupach wiekowych, nastąpiło podsumowanie osiągnięć uczniów kl.I-VI i  wręczenie nagród.

Czytaj więcej...

Gratulujemy Gabrysiowi sukcesów!

 Uczeń naszej szkoły Gabryś Jarocki  z kl.IIIa w bieżącym roku szkolnym odniósł duże sukcesy w rozgrywkach szachowych.

II miejsce do lat 10 w XXII edycji szkolnej ligi szachowej

II miejsce w XIX Mistrzostwach woj. podlaskiego juniorów

II miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach młodzików

IX miejsce w Mistrzostwach Świata  w Mińsku

I miejsce w Mistrzostwach Miasta juniorów 

Gratulujemy!

Filmowa wycieczka kl. IVa i IVb

 Już skoro świt, 14 czerwca 2017 r. wyruszyliśmy w podróż do Łodzi,aby zwiedzić ciekawe miejsca, z których słynie miasto.Odwiedziliśmy Muzeum Kinematografii, gdzie poznaliśmy historię kina na przestrzeni lat. Bardzo podobały się nam projektory, kamery, lalki i elementy scenograficzne.

Czytaj więcej...

Chmurki i humorki, czyli spotkanie autorskie z Zofią Redlarską-Olech

   Dnia 14 czerwca w  Filii nr 15 Książnicy Podlaskiej odbyło się  podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego " Superowa zakładka do książki " oraz spotkanie autorskie z p. Zofią Redlarską -Olech.

Czytaj więcej...

6 Białostocki Tydzień Czytania Dzieciom

    Podczas trwania  6  BTCD   uczniowie naszej szkoły spotykali się z  wieloma  wspaniałymi  gośćmi , którzy nie tylko czytali, ale  też  prowadzili ciekawe rozmowy związane z pracą   zawodową  i zainteresowaniami.

Czytaj więcej...

Wycieczka piernikiem pachnąca – Vc i Vd zwiedzają Toruń

  W mieście Mikołaja Kopernika zawitali ciekawscy uczniowie naszej szkoły z klasy Vc i Vd. Przygodę ze zwiedzaniem rozpoczęliśmy pod przewodnictwem doświadczonej w tym fachu pani przewodnik. Na początku zobaczyliśmy Stare Miasto, Piernikową Aleję Gwiazd, Dom i Pomnik Kopernika, Ruiny Zamku, Krzywą Wieżę i wiele innych ważnych dla tego miasta miejsc.

Czytaj więcej...

Festyn Rodzinny 2017

   Dnia 3 czerwca odbył się Festyn Rodzinny , którego organizatorami była SP nr 1 oraz Spółdzielnia Mieszkaniowa im. A. Mickiewicza w Białymstoku.Uroczystego otwarcia dokonali p. dyrektor Zofia Zachowicz-Michałowska i prezes SM p. Andrzej Prokorym.

Czytaj więcej...

Trzeba pogratulować!

 Maciej Szczygieł i Aleksander Zajko ucz.kl.IIIa walczyli o tytuł "Supergłowy 2017" w XIV edycji miejskiego konkursu.Poziom tegorocznej edycji był bardzio wysoki.Uczestnicy musieli wykazać się rozległą wiedzą i umiejętnościami  z j. polskiego,matematyki, środowiska, muzyki,plastyki,j.angielskiego oraz wiadomościami na temat naszego miasta i regionu.

Czytaj więcej...

Klasa IIIa w Teatrze Dramatycznym

         Dnia 31 maja klasa IIIa  obejrzała sztukę pt." Królewna Śnieżka". Po spektaklu  uczniowie mieli okazję wejść na scenę i z bliska obejrzeć scenografię do sztuki. Pobyt w Teatrze Dramatycznym zakończyła rozmowa z aktorami, która pozostawiła  bardzo  miłe wspomnienia.

II edycja Szkolnego Konkursu Logopedycznego

  Dnia 29 maja uczniowie klas II zmierzyli się z trudnościami naszego języka  podczas II edycji konkursu recytatorskiego" Wierszyki łamiące języki,czyli teksty z trudnymi głoskami ciszącymi"organizowanego przez p. logopedę  Dorotę Kuleszę.

Czytaj więcej...

Podkategorie