Rada Pedagogiczna

WYKAZ NAUCZYCIELI SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 

W BIAŁYMSTOKU

W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

 

Dyrektor: Zofia Zachowicz-Michałowska

 

Wicedyrektor: Maria Dryl

 

Lp.

nazwisko i imię

nauczany przedmiot

1

Badońska Elżbieta

język polski

2

Brzozowska - Rybnik Jolanta

biblioteka

3

Chaniewski Jacek

technika/informatyka

4

Chomik - Kraszewska Urszula

logopeda

5

Chrzanowska Laura

wychowanie fizyczne

6

Chwicewska Małgorzata

matematyka

7

Cyrynowska Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

8

Czarkowska Ewelina

edukacja wczesnoszkolna

9

Dryl Maria

język angielski

10

Dworakowska Małgorzata

nauczyciel wspomagający

11

Dziekoński Modest

wychowanie fizyczne

12

Fiedorczuk Ewa

język polski

13

Gawryłkiewicz Bożena

biblioteka

14

Gołaszewska Ewa

język polski

15

Ignaciuk Marta

matematyka

16

Jankowska Natalia

nauczyciel wspomagający

17

Jurguć Agnieszka

Chemia/muzyka/technika

18

Kitlas Joanna

edukacja wczesnoszkolna

19

Korzeniewski Marek

wychowanie fizyczne

20

Kozub Ewa

matematyka

21

Król Anna

chemia

22

Krysiuk Urszula

język polski

23

Kulesza Beata

edukacja wczesnoszkolna

24

Kulesza Katarzyna

biologia/przyroda

25

Leczycka Anna

świetlica

26

Lenczewska Anna

psycholog

27

Litwińczuk Joanna

przyroda

28

Łajewski Piotr

język niemiecki

29

Łapuć Monika

język angielski

30

Łukasiak Agnieszka

nauczyciel wspomagający

31

Łuniewska Kamila

nauczyciel wspomagający

32

Malewska Małgorzata

informatyka

33

Małyszko Magdalena

pedagog

34

Misztal Dariusz

edukacja dla bezpieczeństwa

35

Moskwa Anna

świetlica

36

Mucha Maciej

muzyka

37

ks. Muraszkiewicz Marek

religia katolicka

38

Nej Ewa

edukacja wczesnoszkolna

39

Oniszczuk Krystyna

religia prawosławna

40

Ożlańska Maria

edukacja wczesnoszkolna

41

Pietrowcew Sylwia

plastyka/muzyka

42

Pisarska Joanna

religia katolicka

43

Rakowicz Justyna

wychowanie fizyczne

44

Rogalewska Barbara

religia katolicka

45

Rolak Anna

doradztwo zawodowe

46

Rzemieniecki Dawid

short - track

47

Sadowska Iwona

edukacja wczesnoszkolna

48

Sarosiek Izabela

język polski/historia

49

Sieliwonik Marta

świetlica

50

Sieliwoniuk Błażej

język angielski

51

Sienkiewicz Magdalena

język rosyjski

52

Szamruchiewicz Joanna

matematyka/świetlica

53

Szczęsnowicz Monika

nauczyciel wspomagający

54

Szczygielska Marta

świetlica

55

Szczygieł Urszula

język angielski

56

Szerszeń Agnieszka

informatyka/wychowanie do życia w rodzinie

57

Szyłak Marzena

historia

58

Tomecka Małgorzata

historia

59

Tomecki Piotr

wychowanie fizyczne

60

Trochimczyk Ewa

język angielski

61

Waszkiewicz-Kozak Dorota

edukacja wczesnoszkolna

62

Włodarczyk Michał

matematyka

63

Wojtala Izabela

edukacja wczesnoszkolna

64

Zachowicz-Michałowska Zofia

język polski

65

Zdrodowska Justyna

fizyka/chemia

66

Żukowska Beata

edukacja wczesnoszkolna