Rada Pedagogiczna w roku szkolnym 2016/2017

WYKAZ NAUCZYCIELI SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 

W BIAŁYMSTOKU

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

Zofia Zachowicz-Michałowska - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1

Mariola Sakowicz - wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 1

Ewa Kozub - wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 1

 

 

 

 

Lp.

Nazwisko i imię

Nauczany przedmiot

  1.  

Aleksandrowicz Agnieszka

wychowanie do życia w rodzinie

  1.  

Andraka Teresa

świetlica

  1.  

Andrzejewska Agnieszka

religia

  1.  

Badońska Elżbieta

język polski

  1.  

Bartoszewicz Zofia

świetlica

  1.  

Bombrych Joanna

matematyka/informatyka

  1.  

Brokowska Joanna

świetlica

  1.  

Chaniewski Jacek

technika/informatyka

  1.  

Chrzanowska Laura

wychowanie fizyczne

  1.  

Chwicewska Małgorzata

matematyka

  1.  

Cyrynowska Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Dąbrowska Małgorzata

wychowanie fizyczne

  1.  

Dmochowska-Rukat

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Dryl Maria

język angielski

  1.  

Dunaj-Baczewska Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Gawryłkiewicz Bożena

biblioteka

  1.  

Gołaszewska Ewa

język polski

  1.  

Gorzechowska Alina

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Ignaciuk Marta

matematyka

  1.  

Iwanowicz Elżbieta

nauczyciel-asystent

  1.  

Kitlas Joanna

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Korzeniewski Marek

wychowanie fizyczne

  1.  

Kozub Ewa

matematyka

  1.  

Krysiuk Urszula

świetlica

  1.  

Kulesza Dorota

logopeda

  1.  

Kulesza Katarzyna

świetlica/przyroda

  1.  

Leczycka Anna

świetlica

  1.  

Lipczyńska Jolanta

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Litwińczuk Joanna

przyroda

  1.  

Łapuć Monika

język angielski

  1.  

Łukasiak Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Malewska Małgorzata

informatyka

  1.  

Małyszko Magdalena

pedagog/świetlica

  1.  

Moskwa Anna

świetlica

  1.  

Narewska Mirella

przyroda

  1.  

Nej Ewa Urszula

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Oniszczuk Krystyna

religia

  1.  

Ożlańska Maria

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Pisarska Joanna

religia

  1.  

Puciłowska Elżbieta

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Rogalewska Barbara

religia

  1.  

Rybarczyk Agata

język polski

  1.  

Sadowska Iwona

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Sakowicz Mariola

pedagog

  1.  

Sarosiek Izabela

język polski

  1.  

Senczuk Aneta

przyroda

  1.  

Sieliwoniuk Błażej

język angielski

  1.  

Strzałkowska Zofia

biblioteka

  1.  

Szczygieł Urszula

język angielski

  1.  

Szyłak Marzena

historia

  1.  

Szymanowska-Gbur Ewa

muzyka

  1.  

Tomecki Piotr

wychowanie fizyczne

  1.  

Trochimczyk Ewa Urszula

język angielski

  1.  

Waszkiewicz-Kozak Dorota

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Wojtala Izabela

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Zachowicz-Michałowska Zofia

język polski

  1.  

Zdzitowiecka Małgorzata

świetlica/historia

  1.  

Żukowska Beata

edukacja wczesnoszkolna