Rada Pedagogiczna

WYKAZ NAUCZYCIELI SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 

W BIAŁYMSTOKU

W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Dyrektor: Zofia Zachowicz-Michałowska

Wicedyrektor: Urszula Szczygieł

Wicedyrektor: Maria Dryl

 

Lp.

nazwisko i imię

nauczany przedmiot

1

Aleksandrowicz Agnieszka

edukacja dla bezpieczeństwa

2

Badońska Elżbieta

język polski

3

Bombrych Joanna

matematyka

4

Borek Elżbieta

religia katolicka

5

Budziński Tomasz

matematyka

6

Chaniewski Jacek

technika/informatyka

7

Chowańska Elżbieta

matematyka

8

Chrzanowska Laura

wychowanie fizyczne

9

Chwicewska Małgorzata

matematyka

10

Cyrynowska Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

11

Czarkowska Ewelina

edukacja wczesnoszkolna

12

Czuszel Paula

asystent nauczyciela

13

Dryl Maria

język angielski

14

Dziekoński Modest

wychowanie fizyczne

15

Gawryłkiewicz Bożena

biblioteka

16

Gołaszewska Ewa

język polski

17

Gorzechowska Alina

edukacja wczesnoszkolna

18

Ignaciuk Marta

matematyka

19

Jankowska Natalia

nauczyciel wspomagający

20

Jurguć Agnieszka

Chemia/muzyka/technika

21

Kitlas Joanna

edukacja wczesnoszkolna

22

Konopka Karolina

wychowanie fizyczne

23

Korzeniewski Marek

wychowanie fizyczne

24

Kozub Ewa

matematyka

25

Krysiuk Urszula

język polski

26

Kulesza Dorota

logopeda

27

Kulesza Katarzyna

biologia/przyroda

28

Leczycka Anna

świetlica

29

Litwińczuk Joanna

przyroda

30

Łapuć Monika

język angielski

31

Łukasiak Agnieszka

nauczyciel wspomagający

32

Makar Paulina

asystent nauczyciela

33

Malewska Małgorzata

informatyka

34

Małyszko Magdalena

pedagog

35

Moskwa Anna

świetlica

36

Mucha Maciej

muzyka

37

Nej Ewa

edukacja wczesnoszkolna

38

Ogryzko Mariusz

przyroda

39

Oniszczuk Krystyna

religia prawosławna

40

Ożlańska Maria

edukacja wczesnoszkolna

41

Pawłowska Monika

świetlica

42

Piast-Szlubowska Elżbieta

język polski

43

Pietrowcew Sylwia

plastyka/muzyka

44

Pisarska Joanna

religia katolicka

45

Rakowicz Justyna

wychowanie fizyczne

46

Rogalewska Barbara

religia katolicka

47

Rybarczyk Agata

język polski

48

Sadowska Iwona

edukacja wczesnoszkolna

49

Sarosiek Izabela

język polski

50

Sieliwoniuk Błażej

język angielski

51

Sienkiewicz Magdalena

język rosyjski

52

Strzałkowska Zofia

biblioteka

53

Szczęsnowicz Monika

świetlica

54

Szczygieł Urszula

język angielski

55

Szerszeń Agnieszka

informatyka/wychowanie do życia w rodzinie

56

Szyłak Marzena

historia

57

Tomecka Małgorzata

historia

58

Tomecki Piotr

wychowanie fizyczne

59

Trochimczyk Ewa

język angielski

60

Waszkiewicz Krzysztof

język angielski

61

Waszkiewicz-Kozak Dorota

edukacja wczesnoszkolna

62

Wojtala Izabela

edukacja wczesnoszkolna

63

Wysocka Kinga

język niemiecki

64

Zachowicz-Michałowska Zofia

język polski

65

Zdrodowska Justyna

fizyka

66

Zduńczyk Agata

historia

67

Żukowska Beata

edukacja wczesnoszkolna