Osiągnięcia - rok szkolny 2014/2015

Maria Łuniewska uczennica kl.IIIb
Julia Sidorkiewicz uczennica kl.IIIb
Agnieszka Bochenko uczennica kl.IIIa
II miejsce
w Międzyszkolnym Konkurs Wiedzy o papieżu św. Janie Pawle II
 
Karina Kowalczuk uczennica kl.IIIa, 
Agnieszka Bogdanowicz uczennica kl.IIIa, 
Aleksandra Lewkowicz uczennica kl.IIIa, 
Jakub Pogorzelski uczeń kl.IIIa, 
Oskar Popławski uczeń kl.IIIa, 
Kacper Łozowski uczeń kl.IIIa
Elżbieta Ławska uczennica kl.IIIb
III miejsce
w Międzyszkolnym Konkurs Wiedzy o papieżu św. Janie Pawle II
Opiekun:Barbara Rogalewska
 
Urszula Radziszewska uczennica klasy VIa
wyróżnienie
Miejski Konkurs Literacki "Ludzie listy piszą"
 
Ewa Laudańska uczennica klasy IVa
Wojewódzki Konkurs Plastyczny
"Podlaska mozaika- w poszukiwaniu wspólnoty pogranicza""

 

Paulina Kownacka uczennica kl I e

III miejsce 
w Miejskim Konkursie Plastycznym "Jedz owoce i warzywa to na zdrowie dobrze wpływa"

Alicja Żegarska uczennica kl I e
wyróżnienie 
w Miejskim Konkursie Plastycznym "Jedz owoce i warzywa to na zdrowie dobrze wpływa"

 

Andrzej Maksimowicz uczeń klasy VIc

wyróżnienie

w Rejonowym  Konkursie Czytania Tekstów w Języku Cerkiewno-słowiańskim

 

Julia Glińska uczennica kl Ia

wyróżnienie

w Miejskim Konkursie Biblijnym na wykonanie pracy plastycznej

 

Hanna Sidorska uczennica klasy Ve

wyróżnienie

w Miejskim Konkursie Wiedzy Biblijnej - prezentacja multimedialna

 

Tytuł Finalisty otrzymali:

Weronika Matys - klasa IVa

Piotr Datczuk - klasa IVd

Lidia Baranicz - klasa Vc

Kinga Naumowicz - klasa VIa

Julia Karpińska - klasa VId

Tytuł Laureata - "Wspaniałego" otrzymał 

Piotr Datczuk - uczeń klasy IVd

 w XX białostockiej edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków  "Ośmiu Wspaniałych"

w kategorii wiekowej 10 - 13 lat  "Ósemeczki".

 

Julia Zaniewska uczennica klasy VI a

nagroda 

w Wojewódzkim Konkursie Poetyckim "Miasto i region Unii Europejskiej"

 

Paweł Buczyński uczeń klasy IIIc

I miejsce

w XIV Miejskim Konkursie Ortograficznym

 
Julia Glińska uczennica klasy I
nagroda 
w Miejskim konkursie "Boże Narodzenie w oczach dzieci"
 
 Paweł Czaban uczeń klasy V A

II miejsce

w Wojewódzkim Konkursie Literackim z języka angielskiego ”Sport, rodzina i ja”

 

Urszula Bogusława Radziszewska uczennica klasy VI A

II miejsce

w Miejskim Konkursie języka angielskiego English Expert

 

Oliwia Bobier uczennica klasy IVd

II nagroda

Bartosz Cyrynowski uczeń klasy Ia

Nagroda specjalna

w Miejskim konkursie fotograficznym z cyklu Białystok moje miasto „ Białostockie zwierzęta”

 

Michał Szczygieł uczeń klasy VC

wyróżnienie

w Międzynarodowym Konkursie Językowo-Informatycznym I love my city organizowanym przez SP 16 

 

Krzysztof Szuchnicki  uczeń klasy VIA

I miejsce

w III Międzyszkolnym Konkursie dla Uczniów Szkół Podstawowych:

Prezentacja Multimedialna W Języku Obcym - Winter Photo Story

organizowany przez ZSOMS W Białymstoku

 

Kacper Falkowski

wyróżnienie

w Wojewódzkim Konkursie Literacko-Plastycznym "Nowe przygody znanych bohaterów"

V edycja "Nowe przygody Reksia"

 

Urszula Radziszewska

II miejsce

w Międzyszkolnym Konkursie Poetyckim "Żartowanie z zieleni. Figle Pani Jesieni" w ramach IV Jesieni Talentów 2014

 

Gilbert Guszcza

III miejsce

w Międzyszkolnym Konkursie Poetyckim "Żartowanie z zieleni. Figle Pani Jesieni"

w ramach IV Jesieni Talentów 2014

 

Bartosz Bielawiec

II miejsce

w V Podlaskim Konkursie Recytatorskim "Twórczość ks. Jana Twardowskiego słowem i pędzlem malowana"

 

 

Laureaci konkursu języka angielskiego 

KLASA IV

  

IMIĘ

NAZWISKO

MIEJSCE

SUMA PUNKTÓW

MARCIN

KUCEJKO

4

57

ALEKSANDRA

PANNERT

8

53

WERONIKA

MATYS

9

52

MATEUSZ

SIENKIEWICZ

10

51

 

KLASA V

MAJA

KUCZYŃSKA

7

54

URSZULA

MALECKA

7

54

INKA

ŁAZARECKA

9

52

IGA

KAZBERUK

9

52

 

 

KLASA VI

JAKUB

FIŁON

7

54

 

 

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

 

Uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego

 

Urszula B. Radziszewska  VI a

Michał Magnuszewski VIa

Zuzanna Borsuk VIb

Aleksandra Kusnerz VIb

Anna Maria Lebensztejn VIb

Aleksandra Popławska VIb

Klaudia Konopko VIc

Weronika Łukaszewicz VIc

Andrzej Maksimowicz VIc

Dorota B. Dąbrowska VIc

Blanka Szymańska VId

Inka Łazarecka Va

Michał Skoczyński Va

Anna Jagna Kotyńska Vb

Maja Kuczyńska Vb

Weronika Miłkowska Vb

 

Uczniowie zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego

 

Urszula B. Radziszewska  VI a

Anna Maria Lebensztejn VI b

~ : ~

 

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

 

Uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego

 

Urszula B. Radziszewska  VIa

Maksymilian Szorc VIb

 

Uczniowie zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego

 

Urszula B. Radziszewska  VIa

Maksymilian Szorc VIb

~ : ~

 

Wojewódzki Konkurs Języka Rosyjskiego

 

Uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego

 

Anhelina Makarevich  Va

 

Uczniowie zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego

 

Anhelina Makarevich Va

~ : ~

 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

 

Uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego

 

Natalia Komarewska  VIb

Urszula B. Radziszewska  VIa

 

Uczniowie zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego

 

Natalia Komarewska  VIb

Urszula B. Radziszewska  VIa 

~ : ~

 

Wojewódzki Konkurs Historyczny

 

Uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego

 

Urszula B. Radziszewska  VI a

Anna Maria Lebensztejn VI b

Krzysztof  Siuchnicki VI a

 

Uczniowie zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego

 

Urszula B. Radziszewska  VI a

Anna Maria Lebensztejn VI b

Krzysztof  Siuchnicki VI a

~ : ~

 

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy

 

Uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego

 

Maksymilian Szorc VI b

Grzegorz Choiński VI

Anna Maria Sokołowska Vc

Michał Szczygieł Vc

Natalia Komarewska VIb

Urszula B. Radziszewska VIa

Wiktoria Skowrońska VI c

Urszula B. Radziszewska

 

Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2014/2015

Język polski

Urszula Bogusława Radziszewska kl. VI A

Anna Maria Lebensztejn kl. VI B

Język angielski

Urszula Bogusława Radziszewska kl. VI A

Maksymilian Szorc kl. VI B

Język rosyjski

Anhelina Makarevich kl. V A

Matematyka

Urszula Bogusława Radziszewska kl. VI A

Natalia Komarewska kl. VI B

Historia

Anna Maria Lebensztejn kl. VI B

Krzysztof Siuchnicki kl. VI A

Urszula Bogusława Radziszewska kl. VI A – finalistka

Przyroda

Urszula Bogusława Radziszewska kl. VI A

 

GRATULUJEMY!