Osiągnięcia - rok szkolny 2016/2017

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej

za wybitne osiągnięcia edukacyjne

 w roku szkolnym 2015/2016

otrzymali absolwenci z kl. VI d: Michał Niewiński i Hanna Sokołowska

 

Uczniowie zakwalifikowani do stopnia rejonowego
Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych
 w roku szkolnym 2016/2017

Uczniowie zakwalifikowani do stopnia rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego:

1. Ewa Konopka – kl. VI a

2. Aleksandra Pannert – kl. VI a

3. Mateusz Sienkiewicz – kl. VI b

4. Magdalena Anikiej – kl. VI c

5. Izabela Kulińska – kl. VI c

6. Michał Tomasz Prytuła – kl. VI c

7. Michał Tuczyński – kl. VI c

8. Alexandra Maria Tykocka-Crow – kl. VI c

9. Maria Korecka – kl. VI d

10. Kacper Zawada – kl. VI e

Uczniowie zakwalifikowani do stopnia rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego:

1. Paweł Krzysztof Buczyński kl. V c

Uczniowie zakwalifikowani do stopnia rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Historycznego:

1. Ewa Laudańska – kl. VI a

2. Aleksandra Pannert – kl. VI a

Uczniowie zakwalifikowani do stopnia rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego:

1. Paweł Krzysztof Buczyński – kl. V c

 

Najlepsze wyniki konkursu

KANGUR 2017

WYNIKI DLA KATEGORII:

ŻACZEK - KLASA 2 SZKOŁY PODSTAWOWEJ

 

L.P

NAZWISKO I IMIĘ

KLASA

PUNKTY/ TYTUŁ

1

MAKAREC ANNA

II E

68,75  bardzo dobry

2

ŁAZARECKI GERARD

II D

65,50  wyróżniony

3

BACZAR POLA

II E

 58,75  wyróżniony

4

KOTTOWICZ MICHAŁ

II B

55,00  wyróżniony

5

KRUSZEWSKA KAROLINA

II D

55,00  wyróżniony

6

PIANKO TOBIASZ

II E

52,50  wyróżniony

 

WYNIKI DLA KATEGORII:

MALUCH - KLASA 3 SZKOŁY PODSTAWOWEJ

 

 

L.P

NAZWISKO I IMIĘ

KLASA

PUNKTY/ TYTUŁ

1

BUCZYNSKI MICHAL

III D

108,75  bardzo dobry

2

JANUSZKIEWICZ KACPER

III E

99,75    bardzo dobry

3

ZEGARSKA ALICJA

III E

90,00   wyróżniony

4

WEREL ALEKSANDRA

III B

 86,00  wyróżniony

5

KARDASZ PIOTR

III A

85,00   wyróżniony

6

LEWANDOWSKA JULIA

III C

80,50   wyróżniony

7

MOJSAK OLGA

III C

79,75   wyróżniony

8

ALEKSANDER ZAJKO

III A

77,50  wyróżniony

9

WROBLEWSKA DOMINIKA

III D

77,25  wyróżniony

10

JAROSZEWICZ HANNA

III D

77,00  wyróżniony

11

SZCZYGIEL MACIEJ

III A

76,25  wyróżniony

12

JANOWICZ BARTEK

III D

 75,00 wyróżniony

 

 

 WYNIKI DLA KATEGORII:

MALUCH - KLASA 4 SZKOŁY PODSTAWOWEJ

 

L.P

NAZWISKO I IMIĘ

KLASA

PUNKTY/ TYTUŁ

1

JANUSZKIEWICZ KAMIL

IV C

105,00 wyróżniony

2

KRUSZEWSKI DOMINIK

IV A

98,75   wyróżniony

3

MASLOWSKA NATALIA

IV B

95,00   wyróżniony

4

KUZNIARZ PIOTR

IV C

89,75   wyróżniony

 

 

WYNIKI DLA KATEGORII:

BENIAMIN - KLASA 5 SZKOŁY PODSTAWOWEJ

 

L.P

NAZWISKO I IMIĘ

KLASA

PUNKTY/ TYTUŁ

1

BUCZYNSKI PAWEL

V C

143,75  laureat

2

ZAJCZYK KONRAD

V A

118,75  wyróżniony

3

JEMIELJANCZUKWIKTORIA

V C

100,75  wyróżniony

4

KRZYSZTOF NADULICZ

V A

99,00    wyróżniony

5

GWOZDZIEJ PATRYCJA

V C

98,25   wyróżniony

6

EWELINA IGNATOWSKA

V C

95,00   wyróżniony

 

WYNIKI DLA KATEGORII:

BENIAMIN - KLASA 6 SZKOŁY PODSTAWOWEJ

 

L.P

NAZWISKO I IMIĘ

KLASA

PUNKTY/ TYTUŁ

1

KUCEJKO MARCIN

V I A

111,25  wyróżniony

Gratulujemy Wszystkim Uczestnikom !

 

 


Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe w roku szkolnym

2016/2017

 

Konkurs Języka Angielskiego

 

Magdalena Anikiej – kl. VI c - laureatka

Izabela Kulińska – kl. VI c -  laureatka

Michał Tuczyński – kl. VI c - laureat

                                                                           Alexandra Maria Tykocka-Crow – kl.VIc-laureatka
 

Michał Tomasz Prytuła  – kl. VI c -finalista

Kacper Zawada – kl. VI e -  finalista

 

Konkurs Matematyczny

Paweł Krzysztof Buczyński  - kl.V c -  laureat

 

Konkurs Przyrodniczy

Paweł Krzysztof Buczyński  - kl.V c -  laureat

 

Gratulujemy!

 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny

" Superowa zakładka do książki"

wyróżnienie

Julia Glińska kl.IIIa

 

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny

" Plastek i jego zaczarowane pudełko"

nagroda główna

Ada Majewska kl.VId

Maria Korecka kl.VId

Daniel Wawrzos kl.VId

 

wyróżnienie

Martyna Maciejewska kl.VId

Kamila Saganek kl.VId

Julia Geresz kl.VId

Aleksandra Kot kl.VId

Marika Rurarz kl.VId

Jakub Sulima kl.VId

 

XVI Miejski Konkurs Recytatorski

twórczość Karola Wojtyły

III nagroda

Jan Lulewicz kl.IIIa

wyróżnienie

Hania Stypułkowska kl.IIIa

 

Ogólnopolski Konkurs Poetycki

im. K. Kolbergera

III nagroda

Kamila Saganek kl.VId

 

XIV edycja  Miejskiego Konkursu

" Supergłowy 2017"

III miejsce

Aleksander Zajko kl.IIIa

wyróżnienie

Maciej Szczygieł kl.IIIa

 

Międzyszkolny Konkurs Krasomówczy 

" Legendy naszego regionu"

I nagroda

Bartosz Bielawiec kl.Vd

wyróżnienie

Kamil Januszkiewicz kl.IVc

 

Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny

" Parki Narodowe Polski"

II miejsce

Bartosz Mierzyński kl.Vb

wyróżnienie

Maria Łuniewska kl.Vb

 

 

 Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

" Polscy poeci dzieciom"

wyróżnienie

Jakub Jarmoc kl.IIIb

 

Międzyszkolny Konkurs Historyczny

" Józef Piłsudski-mąż, ojciec, polityk"

/ gra planszowa/

 

III miejsce

      Natalia Masłowska  kl. IV b

 

Wyróżnienie

Filip Filianowicz kl. VId

Anna Tichoniuk kl. IV b

Joanna Bratos  kl. IV b

Filip Stankiewicz  kl. Vc

Maciej Pietrzycki  kl. IVa

Dominik Kruszewski kl. IVa

Kacper Daszkiewicz kl. Vc

Lena Tur  kl.Vb

Maja Siąkała  kl. Vb

Magda Stefanowicz  kl. Vc

Dominik Hapunik,  kl.VIb

Stanisław Hapunik  kl. VIb

Ewa Laudańska  kl. VI a

Aleksandra Pannert  kl.VIa

Mateusz Wasilczyk  kl.VIa

 

 II Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny

" Śmieci mniej-Ziemi lżej"

model drzewa ekologicznego

I miejsce

Olaf Gauk , Paweł Anastaziuk , Piotr Rożko kl.IIa

II miejsce

Shirley Sikorska, Laura Szymczuk kl.IIa

Alicja Żegarska kl.IIIe

III miejsce

Daria Daszuta kl.IIa

Dominik Hapunik, Stanisław Hapunik kl.VIb

wyróżnienie

Magdalena Matuszczak kl.IVb

Magda Grygoruk kl. IVd

Piotr Misiejuk kl.Vc

 

konkurs plastyczny

I miejsce

Bartosz Cyrynowski kl.IIIa

II miejsce

Zofia  Niksa kl.IVc

wyróżnienie

Dorota Wójcik kl.Vc

 

konkurs poetycki

I miejsce

Julia Wasilewska kl.Vb

II miejsce

Natalia Masłowska kl.IVb

wyróżnienie

Alicja Laudańska kl.IVc

 

VII Miejski Konkurs Biblijny

nagroda główna

Julia Glińska kl.IIIa

 

Wojewódzki Konkurs Poetycki

" Miasto i region w Unii Europejskiej"

wyróżnienie

Zofia Snarska  kl.Vc

 

 I Archidiecezjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej

" A Słowo stało się Ciałem"

wyróżnienie

Konrad Zajczyk kl.Va

 

Wojewódzki  Konkurs Plastyczny

" Czytanie jest THE BEST"

nagroda

Zuzanna Łukasiewicz kl.IIIa

wyróżnienie

Magda Łuniewska kl.IIe

 

IV Miejski Konkurs Kultury Języka Polskiego

II miejsce

tytuł Wicemistrza Języka Polskiego

Paweł Buczyński kl.Va

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

" Kartka Wielkanocna"

II nagroda

Zuzanna Łukasiewicz kl.IIIa

Wiktoria Maciejewska kl.IIe

 

Archidiecezjalny Konkurs Plastyczny

" Droga Krzyżowa -stacja Twojego życia"

II miejsce

Leszek Kacperczyk kl.IIe

 

 II Archidiecezjalny Konkurs Plastyczny

" O  Świętych i Błogosławionych"

I nagroda

Wiktoria Doroszko kl.IIIa

wyróżnienie

Jan Kumpiałowski kl.IIIa

 

XVI Podlaski Konkurs Plastyczny

"Pisanki, kraszanki, wyrywanki"

wyróżnienie

Dominika Zaleska kl.VId

 

VI edycja Miejskiego 

Festiwalu Piosenki z czasów Babci i Dziadka

I miejsce

Zofia Zawistowska  kl.Ib

III miejsce

Oliwia Buczyłko kl.Ib

 

XII Wojewódzki Konkurs Wiedzy

o Stefanie Wyszyńskim-Prymasie 1000-lecia

 

Wyróżnienie

Marcin Kucejko kl.VIa

Adrian Wasilewski kl.VIa

Jerzy Gudalewski kl.VIa


VI Miejski Konkurs Piosenki Angielskiej

SING A SONG

 

 II miejsce w kategorii Zespół kl. IV-VI

Maria Łupińska kl. V b

Julia Sidorkiewicz kl. V b

Michał Marchel kl. VI c

Wyróżnienie

Bartosz Bielawiec kl. V d

Marika Rurarz kl. VI d

 

Ogólnopolski Konkurs Poetycki

"Ocalić od zapomienia"

II nagroda

Stanisław Hapunik kl.VIb 

 

Regionalny Konkurs Krasomówczy

" Nieznane legendy,podania, klechdy Podlasia "

I miejsce

Bartosz Bielawiec kl.Vd

II miejsce

Kamil Januszkiewicz kl.IVc

III miejsce

Mikołaj Ostapkowicz kl.IVc

 

 

Wojewódzki Konkurs na fraszkę lub wiersz

"Biblioteka dobre miejsce dla człowieka"

 I miejsce

Aleksander Zajko kl.IIIa

        II miejsce

Zuzanna Łukasiewicz kl.IIIa

wyróżnienie

Zofia Snarska kl.Vc

 

 

Miejski Konkurs Plastyczny

" Różaniec przez Maryję do serca Pana Jazusa"

 II nagroda

Zuzanna Łukasiewicz kl.IIIa

 

Miejski Konkurs literacko-plastyczny

"Miś przyjacielem każdego dziecka"

I miejsce

Julia Minkowska kl.Ib

II miejsce

Dominika Tomecka kl.IIId

 

Międzyszkolny konkurs recytatorski

" Idzie zima , będa święta"

II miejsce

Bartosz Bielawiec kl.Vd

 

Międzyszkolny konkurs plastyczny

" Boże Narodzenie w oczach dziecka"

nagroda

Julia Glińska kl.IIIa

wyróżnienie

Wiktoria Czech VIb

 

Ogólnopolski konkurs przedmiotowy  z  matematyki  

Pingwin 2016

IV miejsce

Paweł Buczyński kl.Vc

wyróżnienie

Krzysztof  Nadulicz kl.Va

 

Ogólnopolski konkurs historyczny

"Krąg"

bardzo dobry wynik

Magdalena Stefanowicz kl.Vc

Bartosz Romanowski kl.VIa

wyróżnienie

Ewa Laudańska kl.VIa

Aleksandra Panert kl.VIa

Adrian Werel kl.Vb

 

Ogólnopolska olimpiada mitologiczna

tytuł laureata

Martyna Maciejewska kl.VId

 

Konkurs Lamigłówki Matematyczne dla ucz. klV-VI

powiatu białostockiego

 

I miejsce w kategorii indywidualnej

Paweł Buczyński kl.Vc

 

I miejsce w kategorii zespołowej

Paweł Buczyński kl.Vc

Ewelina Ignatowska kl.Vc

Marcin Kucejko kl.VIa

 

GRATULUJEMY!