Sukcesy naszych uczniów w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Marcin Kucejko kl. 8 a – Laureat

Paweł Krzysztof Buczyński kl. 7c – Finalista

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Paweł Krzysztof Buczyński kl. 7c – Laureat

Wojewódzki Konkurs Informatyczny

Paweł Krzysztof Buczyński kl. 7c – Laureat

Piotr Polech kl. 6c – Laureat

Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego

Olimpus 2019

sesja zimowa

Laureaci:

Klasa 5

Maciej Szczygieł 56 pkt. 5 miejsce w kraju

Klasa 6

Alicja Laudańska 56 pkt. 5 miejsce w kraju

Mikołaj Ostapkowicz 54pkt. 7 miejsce w kraju

Klasa 7

Marcin Kot 57 pkt. 4 miejsce w kraju

Klasa 8

Maksym Ostrokołowicz 57 pkt. 4 miejsce w kraju

Marcin Kucejko 56 pkt. 5 miejsce w kraju

Krzysztof Szuchalski 54 pkt. 7 miejsce w kraju

olimp 

 

GRATULUJEMY!

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

Uczniowie zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego

Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

 

 Wojewódzki Konkurs Matematyczny

 Paweł Krzysztof Buczyński kl. VII c

 

 Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Marcin Kucejko kl. VIII a

Paweł Krzysztof Buczyński kl. VII c

 

 Wojewódzki Konkurs Informatyczny

 Paweł Krzysztof Buczyński kl. VII c

 Piotr Polech kl. VI c

„Boże Narodzenie w oczach dzieci"

Dnia 16. 01. 2019r w Szkole Podstawowej nr 5 w Białymstoku ogłoszono wyniki Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Boże Narodzenie w oczach dzieci".

Kategoria kl. I – III – prace przestrzenne

Nagroda

Michał Gliński kl. Ia

Wyróżnienie

Oksana Kulik kl. Ia

Ida Stankiewicz kl. IIa

Kategoria kl. IV- VIII - prace przestrzenne

Wyróżnienie

Iga Sztrom kl. IVa

Nikola Staryniec kl. IVa

Julia Glińska kl. Va

Uczniom nagrodzonym i wyróżnionym serdeczne gratulacje

i życzenia dalszego zapału w osiąganiu sukcesów.

Opiekun: Krystyna Oniszczuk

DSC00363DSC00366DSC00305

Osiągnięcia - Rok szkolny 2018/2019

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Czytanie jest the best!"

wyróżnienie

Julia Minkowska kl. III b

  

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik”

wyróżnienie

Grzegorz Sas kl. IIa

 

Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego

Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

1. Paweł Krzysztof Buczyński kl. VII c

2. Marcin Kucejko kl. VIII a

 

Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

1. Paweł Krzysztof Buczyński kl. VII c

2. Ewa Laudańska kl. VIII a

3.Ewa Konopka kl. VIII a

4.Krzysztof Szuchalski kl. VIII c

 

Wojewódzkiego Konkursu Języka Rosyjskiego

1. Ewa Konopka kl. VIII a

 2. Maksym Ostrokołowicz kl. VIII c

3. Władimir Adamowicz kl. VII a

 

 

Wojewódzkiego Konkursu Języka Francuskiego

1. Ewa Konopka kl. VIII a

  

Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Arkadiusz Janczyło kl. VI b

 

Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

1. Paweł Krzysztof Buczyński kl. VII c

2. Marcin Kucejko kl. VIII a

3. Konrad Zajczyk kl. VII a

 

Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego

1. Paweł Krzysztof Buczyński kl. VII c

2. Mateusz Jasielczuk kl. VIII a

3. Piotr Polech kl. VI c

 

Wojewódzkiego Konkursu z Biologii

Emilia Sawicka kl. VII b

 

    

Wojewódzki Konkurs Literacko – Plastyczny

„Św. Stanisław Kostka w wezwaniach litanijnych”

w kategorii praca plastyczna:

I nagroda

Inga Januszkiewicz kl. IIa

II nagroda

Nataniel Moskwa kl. IVd

 

Miejski Konkurs Historyczny

„Przecież tylko Polsce służę …- życie i działalność Marszałka Józefa Piłsudskiego 1867-1935”

 

w kategorii praca literacka:

I miejsce

Hanna Borys,

II miejsce

Paweł Romanowicz,

III miejsce

Hanna Sokołowska

 

wyróżnienie

Mateusz Kalinowski

Dominika Wróblewska

 

 w kategorii praca multimedialna:

I miejsce

Zofia Snarska,

II miejsce

Hanna Hermanowicz

wyróżnienie

Michał Buczyński

 

w kategorii praca plastyczna:

II miejsce

Natalia Masłowska

wyróżnienie

Julia Lewandowska

Bartosz Chilimoniuk

 

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Plastek i jego zaczarowane pudełko"

 

I miejsce

Julia Lewandowska kl.Vc

 

nagroda główna

Milena Jacewicz kl.Ib

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

„Utracone dziedzictwo – zburzone cerkwie w XX-leciu międzywojennym"

wyróżnienie

Aleksandra Sulima kl. VIb

Julia Khomenko kl. VIa

 

 Miejski Konkurs Plastyczny

„Święty Gabriel"

nagroda główna

Oksana Kulik kl. Ia

 

 Wojewódzki Konkurs Plastyczny

 „Czy znasz twórczość Agnieszki  Frączek"

III nagroda

 Iga Papis kl. IIa