MMBS 2018

Jesienna szaruga i coraz  dłuższe październikowe  wieczory sprzyjają obcowaniu z książką. Ponadto od 1999 roku ten miesiąc został wybrany jako Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Ustanowiony dla podkreślenia roli biblioteki w życiu szkoły, nauce i rozwijaniu zainteresowań czytelniczych.

W tym roku będzie on przebiegać  pod hasłem: „ Książka to przyszłość”. Zachęcamy  ucz. kl.V-VIII do sięgania po literaturę w j. angielskim, niemieckim i rosyjskim. W bibliotece znajdziecie  też nowości z polskiej  literatury pięknej , popularnonaukowej, serie  przyrodnicze, przygodowe , komiksy.    Zapraszamy do odwiedzenia  naszej biblioteki. Możecie nie tylko  wypożyczać książki do domu, ale czytać też  na miejscu w wyznaczonych, przyjaznych kącikach.