z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych
-konkurs fotograficzny dla ucz. kl.IV-VIII „Literacki patron ulicy w moim selfie”
-wystawa prac nagrodzonych w szkolnym konkursie fotograficznym
-udział w spotkaniu autorskim ucz. kl.III i konkursie plastycznym „ Czy znasz twórczość Agnieszki Frączek”
-wyjście do Książnicy Podlaskiej ucz. kl.V w ramach Podlaskich Dni Książki na warsztaty pod hasłem „ Z książką w podróż historyczną””
-koordynacja projektu czytelniczego dla kl.I-III „ Szkolne przygody gangu Słodziaków”
-pasowanie ucz. kl.II na czytelników biblioteki szkolnej