Nastoletni aktorzy prezentują dziecięcą klasykę przedszkolakom - współpraca z "Tęczowym" Przedszkolem

   Szkolne Koło Teatralne z wielką radością w okresie przedświątecznym odwiedziło dzieci z pobliskiego Samorządowego Przedszkola nr 12. Zaprezentowali inscenizację „Lokomotywy” Juliana Tuwima grupie „Jeżyki”. Część uczniów naszej szkoły jest absolwentami „Tęczowego”, stąd bardzo miło im było znów wrócić na przedszkolny dywan już w innej, artystycznej roli. Członkowie koła wystąpili również z  lekturą książki „Kto zgubił kapelusz?” Aleksandry Struskiej-Musiał, a po jej zakończeniu obdarowali każdego „Jeżyka” zakładką do książki. Wytworzyła się bardzo sympatyczna atmosfera. Na zakończenie spotkania wszyscy razem zaśpiewali kolędę „Przybieżeli do Betlejem pasterze”, wykorzystując elementy choreografii, których p przedszkolaki nauczyły  członków Szkolnego Koła Teatralnego.

  Widzowie byli bardzo zadowoleni z sąsiedzkiej wizyty. „Aktorom” też bardzo przypadli do gustu zaciekawieni młodsi koledzy.

   To z pewnością nie ostatni występ przed tak wdzięczną publicznością.