OGLNOPOLSKIE ZAWODY RANKINGOWE SANOK 2013

           W dniach 27.09-29.2013r odbyła się inauguracja Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych w short-tracku. Do Sanoka pojechała 19 osobowa ekipa z naszej szkoły - uczniowie sportowych klas. Swój debiut mieli uczniowie klas IV: Hanna Sokołowska, Milena Brzeska i Michał Niewiński.

       Zawodnicy startowali na dystansach 1000 m, 500 m i 333 m. W zawodach startowali zawodnicy z 10 klubów z całej Polski i Słowacki  klub z Presov -  razem startowało165 zawodników i zawodniczek. Uczniowie naszej szkoły startują w barwach Uczniowskiego Klubu Sportowego Juvenia. Jak na pierwszy start  osiągnięciami mogą się pochwalić;

 

  1. Jakub Bielecki –  zajął Im w ogólnej klasyfikacji – I m na dystansie 500 m i 222m
  2. Wiktoria Wawrzos – III m na dystansie 333 i 500 m
  3. Hanna Sokołowska – IV m na dystansie 500 m
  4. Michał Niewiński – IV m na dystansie 333 m
  5. Dawid Popławski – IV m na dystansie 500 m

 

Normy czasowe na klasy sportowe najechali;

 

1. Krystian Werpachowski – III klasa sportowa

2. Olga Masłowiecka – kadet

3. Kamil Łoszyn – kadet

4. Robert Dąbrowski - kadet

Naszym zawodnikom na wyjeździe kibicowali również rodzice zawodników, którzy dotarli aż na drugi koniec Polski.