Ogólnopolskie Zawody Rankingowe w Białymstoku

W dniu 7.12.2013 r. na lodowisku Białostockiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły Ogólnopolskie Zawody Rankingowe w short-tracku. W imprezie brało udział również 36 uczniów klas sportowych z naszej szkoły. Przy licznie zgromadzonej na trybunach publiczności złożonej z rodzin zawodników i sympatyków sportów zimowych zawodnicy oprócz medali i pucharów za osiągnięcia sportowe ustanawiali rekordy życiowe oraz normy czasowe na klasy sportowe.

Organizatorem zawodów był Łyżwiarski Klub Sportowy Juvenia Białystok.

Nasze wyniki:

Wiktoria Sapieżyńska

II miejsce na dystansie 500m

II miejsce na dystansie 333m

II miejsce w wieloboju

Jakub Bielecki

III miejsce na 500m

III miejsce na 333m

III miejsce w wieloboju

Hanna Sokołowska

III miejsce na dystansie 500m

III miejsce na dystansie 333m

III miejsce w wieloboju

Jan Bogdanowicz

IV miejsce na dystansie 777m

IV miejsce w wieloboju