Ogólnopolskie Zawody Rankingowe w Białymstoku 2014

W dniu 18.01.2014 r. na lodowisku Białostockiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się Ogólnopolskie Zawody Rankingowe w short-tracku. W imprezie brało udział również 31 uczniów klas sportowych z naszej szkoły. Przy licznie zgromadzonej publiczności  złożonej z rodzin zawodników i sympatyków sportów zimowych zawodnicy oprócz medali i pucharów za osiągnięcia sportowe ustanawiali rekordy życiowe oraz normy czasowe na klasy sportowe. Organizatorem zawodów był Łyżwiarski Klub Sportowy Juvenia Białystok.

Nasze wyniki:

Wiktoria Sapieżyńska

I miejsce na dystansie 333 m

I miejsce na dystansie 500 m

I miejsce w ogólnej klasyfikacji

Wiktoria Wawrzos

II miejsce na dystansie 333 m

II miejsce na dystansie 500 m

II miejsce w ogólnej klasyfikacji

Hanna Sokołowska

III miejsce na dystansie 333 m

III miejsce na dystansie 500 m

III miejsce o ogólnej klasyfikacji

Jakub Bielecki

II miejsce na dystansie 333 m

II miejsce na dystansie 500 m

I miejsce w ogólnej klasyfikacji