Spotkanie z policjantką w świetlicy nr 1

W dniach 24.09.2014r. oraz 03.10.2014r.w świetlicy nr 1

w ramach zajęć:

„Bezpieczna droga do szkoły”

odbyły się dwa spotkania z funkcjonariuszką

IV Komisariatu Policji w Białymstoku sierż. sztab. Sylwią Chomczyk.

Oba spotkania przebiegły w bardzo miłej atmosferze, wszyscy z zainteresowaniem wysłuchali gościa z IV Komisariatu Policji w Białymstoku.  Głównym celem zajęć było uczulenie dzieci na zachowanie szczególnej ostrożności podczas przechodzenia przez ulicę, jak prawidłowo należy korzystać z drogi oraz jak zareagować, gdy zaczepi je nieznana osoba.

Ogromnym zainteresowaniem wśród wychowanków cieszyła się prezentacja, jak należy się zachować w przypadku spotkania obcego i agresywnego psa.

Na zakończenie pani policjantka wręczyła wszystkim dzieciom odblaski. Uczniowie w podziękowaniu za dobre rady wręczyli laurkę oraz własnoręcznie wykonany kwiatek.

Serdecznie dziękujemy sierż. sztab. Sylwii Chomczyk, za to że znalazła czas na spotkanie z naszymi wychowankami.