Niezwykłe spotkanie w Świetlicy Nr 1

Tajniki pracy dziennikarza

Uczniowie świetlicy nr 1 mieli wyjątkowe, rozśpiewane spotkanie z panią Urszulą Kropiewnicką, która odwiedziła nasze progi  24.11.15. Wizyta była przyjemnym podsumowaniem serii  zajęć  o zawodach i zainteresowaniach ludzi.

Pani Ula jest śpiewaczką, nauczycielem muzyki i dziennikarzem radia I, bardzo lubi swoją pracę.

Artystka opowiadała nam o pasji do muzyki, którą już od dzieciństwa rozwijała, a teraz stała się jej sposobem na życie, który łączy przyjemne z pożytecznym.

Ciekawe spotkanie urozmaiciły zabawy muzyczne, podczas których uczyliśmy się prawidłowej dykcji i dobrego oddychania.  Wiele radości sprawiły nam wspólnie tańce w kole i śpiew.

Świetnie bawiliśmy się w rytm muzyki, a na koniec udzielaliśmy wywiadów do mikrofonu.  Poznaliśmy tajniki pracy dziennikarza, niektórym te zajęcie bardzo przypadło do gustu.