" Marzenia się spełniają!"

O pasjach, zainteresowaniach i ciekawej pracy, która jest przyjemnością rozmawialiśmy z naszym gościem specjalnym p. Rozalią Mancewicz.  Zdobywczynią tytułu Miss Polonia w roku 2010 , Miss internautów , Miss Polski Nastolatek z roku 2004. Spotkanie rozpoczął występ Marka Grabowskiego, który zagrał na keyboardzie skoczny utwór. Natomiast Maja Błażko zaśpiewała piosenkę z musicalu "Upiór w operze".

 

Pani Rozalia opowiedziała nam swojej pracy modelki oraz o obowiązkach i radościach z otrzymanych tyłułów. Pierwszaczkom najbardziej przypadły do gustu opowieści o zagranicznych podróżach,  poznawaniu nowych krajów, kultur podczas wyjazdów modelingowych.

 

Nasz gość udzielił wielu rad wszystkim zainteresowanym pracą modela, otrzymaliśmy cenne wskazówki dotyczące dbania o swoje ciało i zdrowie. Życzliwa i otwarta Miss odpowiedziała nam na wszystkie  pytania, mogliśmy też obejrzeć na zdjęciach różne wcielenia p. Rozalii podczas sesji zdjęciowych.

 

Z pewnością sympatyczne spotkanie zostanie nam na długo w pamięci.

 

Dziękujemy serdecznie za odwiedziny i życzymy wielu sukcesów w nowej roli mamy i  karierze zawodowej.