Dar Aniołka - Akcja Charytatywna

Tuż przed świętami, 19.12.2017r. cała społeczność szkolna i rodzice naszych uczniów spotkali się na dobroczynnym kiermaszu ozdób świątecznych i aukcji aniołów, przygotowanych przez uczniów naszej szkoły. W przyjemną atmosferę wprawiły nas kolędy wykonane przez muzykujące rodziny: Państwa Buczyńskich oraz duet Niny Kirksunowej i jej mamy oraz zespołu muzycznego z klasu VIb. Również przedstawienie „Świąteczna TV przedstawia”, na motywach „Opowieści wigilijnej” Karola Dickensa, odegrane przez uczniów klas VII oraz koncert kolęd w wykonaniu zespołu szkolnego, wprowadziły wszystkich w klimat zbliżającego się Bożego Narodzenia.  Wiele osób dobrej woli podzieliło się tym, co miało, zebrane pieniądze pomogą chorym, cierpiącym dzieciom. Akcja Charytatywna przyniosła dochód 2000 zł - przekazaliśmy go Oddziałowi Onkologicznemu DSK w Białymstoku. Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali akcję, - uczniom, nauczycielom i rodzicom -   dobro powraca, radość dzielona z innymi staje się jeszcze większa!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Opracowanie: Urszula Krysiuk