Jasełka w kinie TON

Na widowni zasiedli rodzice, dziadkowie i zaproszeni goście. Piękna scenografia wprowadziła zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój. W przedstawieniu pokazano scenki z życia współczesnych uczniów, którzy prowadzeni przez anioły, swoje troski składają nowonarodzonemu Dzieciątku. Dzieci miały możliwość zaprezentowania swoich umiejętności artystycznych. Ogromne zaangażowanie młodych aktorów wywarło duże wrażenie i poruszenie. Występ był niezwykłym przeżyciem zarówno dla aktorów, nauczycieli, jak i zaproszonych gości. Zgromadzona publiczność nagrodziła wykonawców gromkimi brawami.

Na zakończenie spotkania pani Barbara Rogalewska jeszcze raz przypomniała, co jest istotą  Świąt Bożego Narodzenia.

Opracowała: Agnieszka Łukasiak