Festyn Rodzinny

Dnia 30 maja  na boisku naszej szkoły i XI LO odbył się Festyn Rodzinny, którego głównymi organizatorami była Spłódzielnia Mieszkaniowa im. A. Mickiewicza i SP nr 1. Towarzyszyły temu wydarzeniu liczne atrakcje przygotowane przez sponsorów oraz nauczycieli i pracowników administracji  naszej szkoły (p. A. Andrzejewska,p. E. Badońska, p.M. Chwicewska,A. Dzitkowska, p.J. Chaniewski.p.B. Gawryłkiewicz,p.M. Malewska,  p. K. Kulesza, p.J. Kitlas ,p.E. Kozub, p. J. Litwińczuk p. P. Tomecki, p.Z. Strzałkowska , p. E. Szymanowska-Gbur). Otwarcia festynu dokonała  p.dyrektor Zofia Zachowicz-Michałowska i prezes SM p. Andrzej Prokorym.  Pojawiły się ciekawe stoiska :Eko Bialystok ,  sklep Pomysłowa kredka,charytatywny sklep My -dla innych ,Vectra. Uczniowie  i absolwenci naszej szkoły,rodzice , opiekunowie oraz  przybyli mieszkańcy  osiedla świetnie się  bawili.Konkursy ,zawody sportowe, wędkarskie, kreatywne zajęcia plastyczne, festiwal piosenki ,  warsztaty art recyklingowe, pokazy sprzętu i  wozu strażackiego ,samochodu i motocykla  policji, specjalnej kamery głębinowej,w którą był wyposażony  wóz wodociągów, nadmuchiwany plac zabaw , przejazd kucykiem, wybór aktywności był ogromny. Pulę niezwykle różnorodnych i atrakcyjnych nagród  ufundowała Spółdzielnia Mieszkaniowa im A. Mickiewicza .

opracowanie: Z. Strzałkowska