Bomb(k)owa akcja Białostockiego Centrum Onkologii

 Pani dyrektor Białostockiego Centrum Onkologii powiedziała wszystkim, że „Misją naszego Centrum, obok niesienia pomocy pacjentom, jest zachęcanie społeczeństwa do korzystania z programów profilaktycznych. W naszą mikołajkową akcję wyjątkowo zaangażowaliśmy wspaniałe dzieci, by za ich pośrednictwem trafić do dorosłych i głośno powiedzieć BADAJMY SIĘ! Dziecko niczego nie udaje, jest szczere i całym sercem kocha swoich rodziców. Któż z nas nie chciałby dostać kartki z takim przekazem od swojego malucha? Profilaktyka może uratować nam życie. Nie odkładajmy wizyty u lekarza na potem i podarujmy naszym pociechom swoje zdrowie pod choinkę.”

Wszyscy uczniowie naszej szkoły utworzyli wesoły, mikołajkowy korowód, który oplótł całą szkołę. Całą akcję dokumentowały białostockie media. Relacje można zobaczyć w Obiektywie z dnia 6.12.2017 r. godz. 21.30.