Świąteczna Zbiórka Żywności

 
W dniach 1 - 2 grudnia 2017 r. wolontariusze naszej szkoły uczestniczyli w Świątecznej Zbiórce Żywności organizowanej przez Federację Banków Żywności. Zbiórka odbyła się w sklepie Biedronka przy ul. Piastowskiej 25. Oprócz uczniów naszej szkoły do grona wolontariuszy dołączyli również i nasi absolwenci. 
 
 
 
 
A oto nasi wspaniali wolontariusze:
Sylwester Zubelik, Wiesław Zubelik, Julianna Fałkowska, Dawid Janowicz, Bartek Janowicz, Aleksander Trochimczyk, Olga Mojsak, Piotr Kardasz, Jakub Bandosz, Mikołaj Ostapkowicz, Natalia Morozova, Bartek Chilimoniuk oraz absolwenci: Ola Sidorska, Hanna Sidorska oraz Aleksandra Chomczyk. 
 
 
Wszystkim wolontariuszom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do kolejnych akcji charytatywnych!
 
 
 
Opiekunowie: Katarzyna Kiczko i ks. Piotr Pietrowski