Ekumeniczna Akcja Charytatywna "Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom"

 Tegoroczna akcja odbywała się pod hasłem: „Miłosierdzie jest jedno” Począwszy od 10 grudnia przez wszystkie kolejne cztery niedziele przy Katedrze Św. Mikołaja, wolontariusze sprzedawali wigilijne świece oraz ozdoby.

Swoje piękne serduszko otworzyli następujący wolontariusze: Michał i Zosia Snarscy, Mateusz i Aleksander Trochimczyk, Hania i Ola Sidorskie, Magda Grygoruk, Olga Mojsak, Julia Glińska i Paulina Polech, Magda Grygoruk, Bartek i Dawid Janowicz, Bartek Chilimoniuk, Ida Stankiewicz

 Serdeczne podziękowania i życzenia dalszego zapału w działaniach  na rzecz drugiego potrzebującego człowieka.

Gratulacje wspaniałym społecznikom!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opiekuni: ks.Piotr Pietrowski i Katarzyna Kiczko