Kiermasz Wielkanocny

Zgodnie z tradycją, nasi uczniowie wzięli już po raz kolejny  aktywny udział w Kiermaszu Wielkanocnym zorganizowanym przez POM "Eleos". Przez trzy kolejne niedziele, począwszy od 18  marca, wolontariusze sprzedawali  przy Cerkwi  św. Mikołaja Cudotwórcy świece w kształcie jajek,  ozdoby wielkanocne, a przed Niedzielą wejścia Jezusa do Jerozolimy gałązki wierzbowe. Nie zważając na warunki pogodowe,  uczniowie dzielnie  trudzili się na rzecz dzieci z rodzin dysfunkcyjnych, dla których zebrane środki umożliwią zorganizowanie bezpłatnego wypoczynku letniego.

Nasi wspaniali wolontariusze to: Olga Mojsak, Bartek i Dawid Janowicz, Bartek Chlimoniuk, Ida Stankewicz, Zosia i Michał Snarscy, Paulina i Piotr Polech , Dominik Safarin oraz nasza absolwentka Olga Sidorska.

Opiekun: ks.Piotr Pietrowski