Zbiórka żywności 2016

      23 i 24 września br. wolontariusze naszej szkoły brali udział w ogólnopolskiej zbiórce żywności " Podziel się posiłkiem". Tegoroczne hasło zbiórki -  "Dzieląc się zakupami, pomagasz niedożywionym dzieciom".W sklepie "Biedronka" zebraliśmy dziesiątki kilogramów żywności, która za pośrednictwem Banków Żywności trafi do organizacji zajmującej się dożywianiem dzieci.

Oto ci  wspaniali społecznicy - wolontariusze:

Mikołaj Buszko, Zosia Snarska, Marysia Stolarczyk, Aleksander Trochimczyk, Mikołaj Ostapkowicz, Zosia Aleksiejuk, Julka i Łukasz Gawieńczyk. Filip Hermanowicz, Paulina i Piotr Polech, Łukasz i Mateusz Wasilczyk i nasze absolwentki  Ola i Hanna Sidorskie

Tegoroczną akcję wsparli zagraniczni wolontariusze z Włoch i Portugalii, przebywający w POM „Eleos” w ramach wolontariatu europejskiego EVS.

Wolontariuszom serdeczne podziękowania i życzenia dalszego zapału w niesieniu pomocy bliźniemu.

 Opiekun koła : K. Oniszczuk