Wielkanocny Kiermasz - 2017 - Wiara i Miłosierdzie

 

 

 

"Pokładaj nadzieję w Panu i czyń dobro"

Zgodnie z tradycją, we współpracy z POM "Eleos", w tym roku również w czasie wielkiego postu uczestniczyliśmy w "Kiermaszu Wielkanocnym". Przez trzy kolejne niedziele, począwszy od 26 marca, sprzedawaliśmy przy Katedrze Św. Mikołaja Cudotwórcy świece w kształcie jajek,  ozdoby wielkanocne, a przed Niedzielą wejścia Jezusa do Jerozolimy gałązki wierzbowe. Wolontariusze z naszej szkoły trudzili się na rzecz dzieci z rodzin dysfunkcyjnych, aby i one mogły skorzystać ze zorganizowanego, bezpłatnego wypoczynku wakacyjnego.

Najbardziej zaangażowani, czyniący dobro wolontariusze, to:

Bartek Janowicz, Bartek Sapieżyński, Mikołaj Buszko, Magda Orzechowska, Piotr Datczuk, Mateusz i Aleksander Trochimczyk, Hania Osińska, Paulina i Piotr Polech, Mateusz Wasilczyk, Mikołaj Ostapkowicz, Julka Glińska,Olga Mojsak, Bartek Chilimoniuk, Magda Grygoruk, Zosia i jej brat Michał Snarski oraz nasi wspaniali absolwenci - Aleksander Karecki, Michał Breczko, Ola i Hania Sidorskie.

Wszystkim pięknym chrześcijanom serdeczne podziękowania i gratulacje oraz  życzenia  dalszego zapału w czynieniu dobra  na rzecz bliźniego.

opiekun szkolnego koła Eleos : K. Oniszczuk