Ogólnopolską Zbiórkę Żywności „Podziel się dobrym posiłkiem”

 W dniach 29 - 30 września 2017 r. Federacja Banków Żywności wraz z firmą Danone zorganizowała Ogólnopolską Zbiórkę Żywności „Podziel się dobrym posiłkiem”. Wolontariusze naszej szkoły ochoczo włączyli się w tą ważną inicjatywę. Dzieci z uśmiechem na twarzy, zachęcały kupujących do ofiarowania osobom najbardziej potrzebującym produktów żywnościowych. Dzięki dobroci i ofiarności  ludzi dobrej woli udało się w sklepie "Biedronka" zebrać dziesiątki kilogramów żywności, która za pośrednictwem Banków Żywności trafi do organizacji zajmującej się dożywianiem dzieci.

Oto ci  wspaniali społecznicy - wolontariusze:

Aleksander Trochimczyk, Bartosz Janowicz, Paulina i Piotr Polech, Julia Glińska, Bartek Sapieżyński, Weronika Matys, Julianna Falkowska i nasz absolwent  Mateusz Wasilczyk.

Dziękujemy za wszelką pomoc i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych akcjach.

Opiekunowie: ks. Piotr Pietrowski i Katarzyna Kiczko