Wyniki II edycji internetowego konkursu szachowego SzachMaks

szachSiedmioro uczniów SP1 wzięło udział w II edycji ogólnopolskiego internetowego konkursu szachowego. Naszą szkołę reprezentowali Jan Busiński kl. 1c, Klaudia Ostrowiecka kl. 1c, Lena Piekutowska kl. 2c, Anna Makarec kl. 5e, Paweł Panasiuk kl. 5e, Gabriel Jarocki kl. 6a, Grzegorz Wojciuk kl. 6b.

Jan Busiński i Anna Makarec osiągnęli bardzo dobre wyniki i darmowy udział odpowiednio w kolejnym SzachMaksie oraz Maksie Matematycznym, a Gabriel Jarocki został laureatem konkursu w swojej kategorii wiekowej zdobywając pierwsze miejsce w województwie oraz pierwsze miejsce kraju, zdobył złoty medal, voucher i nagrodę pieniężną.

Gratulacje dla wszystkich uczestników II edycji konkursu SzachMaks.

Wyniki:

Imię i nazwisko

Kategoria

Punkty

Miejsce w kraju

Miejsce
w województwie

Jan Busiński

SP2

73

8

3

Klaudia Ostrowiecka

SP2

47

77

6

Lena Piekutowska

SP2

52

49

4

Anna Makarec

SP5

79

22

3

Paweł Panasiuk

SP5

50

90

5

Gabriel Jarocki

SP6

114

1

1

Grzegorz Wojciuk

SP6

68

44

3