Diecezjalny Konkurs o Świętych i Błogosławionych

Edycja IV – Święty Stanisław Kostka

Po raz czwarty spotykamy się, aby przypominać o świętych i błogosławionych. Finał etapu diecezjalnego odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Białymstoku 15 marca 2019 roku. Zakresem tematycznym jest życie i działalność św. Stanisława Kostki.

Konkurs posiada trzy kategorie:

·         Klasy I – III – konkurs plastyczny

·         Klasy IV – VI i VII - VIII    konkurs wiedzy

·         Klasy V–VIII  konkurs poetycki

Serdecznie zapraszamy uczniów biorących udział w kategorii konkursu wiedzy wraz z opiekunami na godzinę 9.20 do Szkoły Podstawowej nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Białymstoku przy ul. Słowackiego 4. Zbiórka uczestników pod salą 111 o godz. 9.30 (I piętro). Czas trwania konkursu 9.45 – 10.35.

O godz. 11.00 wszyscy spotykamy się na Mszy świętej

w kościele p w. św. Ojca Pio - ul. A. Mickiewicza 54A.

Rozstrzygnięcie Finału Diecezjalnego Konkursu o Świętych i Błogosławionych rozpocznie się o godz. 12.00 w sali gimnastycznej.

koordynator – Barbara Rogalewska