KANGUR 2021

WAŻNE INFORMACJE

1. W dniu 22 kwietnia 2021 (czwartek) o godzinie 9:00 odbędzie się w naszej szkole, w formie zdalnej Konkurs Matematyczny Kangur.

2. Ważne! Prosimy o zapoznanie się z Instrukcją dla ucznia (szczególnie pkt.3) – https://www.kangur-mat.pl/dokum.../instrukcja_uczen_2021.pdf

3. W dniu konkursu o godzinie 8:30 na stronie szkoły zostaną udostępnione uczniom pliki zawierające: zestaw zadań konkursowych zabezpieczony hasłem (plik pdf) oraz karta odpowiedzi w postaci elektronicznego formularza (plik pdf).

4. W tym czasie, tj. do godziny rozpoczęcia konkursu, należy zapoznać się z instrukcją zawartą na karcie odpowiedzi.

5. Hasło do pliku z zadaniami zostanie wysłane każdemu uczestnikowi przez aplikację Teams na ok. 10 minut przed rozpoczęciem konkursu.

6. Konkurs rozpoczyna się dla wszystkich o godz. 9.00 i trwa 90 minut. Po zakończeniu należy niezwłocznie, tj. w ciągu max 5 minut (czyli do godz. 10:35) odesłać plik karty odpowiedzi (w nazwie pliku proszę wpisać imię i nazwisko ucznia) w aplikacji Teams w zadaniach. Pliki wysłane w późniejszym terminie nie będą uwzględnione.

7. Uczestnicy konkursu otrzymają upominki. https://www.kangur-mat.pl/dokumenty/regulamin.pdf

8. Przystępując do konkursu w formie zdalnej, uczestnik konkursu powinien mieć zainstalowany program Adobe Acrobat Reader DC – wersja darmowa dostępna na stronie https://get.adobe.com/pl/reader

9. Wyniki konkursu zostaną opublikowane po 26 kwietnia.