Uczniowie szkoły zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

 

 

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

1. Paweł Krzysztof Buczyński kl. VI c

2. Kacper Zawada kl. VII c

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

1. Marcin Kucejko kl. VII a

2. Paweł Krzysztof Buczyński kl. VI c

Wojewódzki Konkurs Historyczny

Arkadiusz Janczyło kl. V b

Wojewódzki Konkurs Informatyczny

1. Mateusz Maciej Jasielczuk kl. VII a

2. Paweł Krzysztof Buczyński kl. VI c

 

GRATULUJEMY!!!

Rekrutacja 2018/2019

Harmonogram rekrutacji do klas pierwszych na rok szkolny 2018/2019

Termin w postępowaniu rekrutacyjnym

Rodzaj czynności

Od 1 marca 2018 do 9 marca 2018 do godz. 15:00

Składanie wniosków o przyjęcie do klasy pierwszej szkoły podstawowej.

Do 23 marca 2018 do godz. 12:00

Weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do klasy pierwszej.

28 marca 2018 o godz. 15:00

Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.

Do 5 kwietnia 2018 do godz. 15:00

Potwierdzenie przez rodzica woli przyjęcia do klasy pierwszej szkoły podstawowej w postaci pisemnego oświadczenia (tylko osoby zamieszkujące poza obwodem szkoły).

10 kwietnia 2018 o godz. 15:00

Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych.

 Postępowanie uzupełniające

Termin w postępowaniu uzupełniającym

Rodzaj czynności

Od 1 czerwca 2018 do

6 czerwca 2018 do godz. 15:00

Składanie wniosków o przyjęcie do klasy pierwszej szkoły podstawowej.

Do 19 czerwca 2018 do godz. 12:00

Weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do klasy pierwszej.

20 czerwca 2018 o godz. 15:00

Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.

Do 21 czerwca 2018 do godz. 15:00

Potwierdzenie przez rodzica woli przyjęcia do klasy pierwszej szkoły podstawowej w postaci pisemnego oświadczenia (tylko osoby zamieszkujące poza obwodem szkoły).

22 czerwca 2018 o godz. 15:00

Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych.

 Harmonogram rekrutacji do klas czwartych i oddziałów sportowych na rok szkolny 2018/2019

Termin w postępowaniu rekrutacyjnym

Rodzaj czynności

Od 1 marca 2018 do 9 marca 2018 do godz. 15:00

Składanie wniosków o przyjęcie do oddziałów sportowych szkoły podstawowej.

Od 12 marca 2018 do 13 marca 2018

Przeprowadzenie prób sprawności fizycznej.

Do 14 marca 2018 do godz. 10:00

Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów, którzy uzyskali pozytywne wyniki prób sprawności fizycznej.

Do 25 czerwca 2018 do godz. 15:00

Dostarczenie przez kandydatów świadectwa promocyjnego do klasy IV.

Do 26 czerwca 2018 do godz. 10:00

Weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do klas czwartych i oddziałów sportowych.

27 czerwca 2018 o godz. 15:00

Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.

29 czerwca 2018 o godz. 15:00

Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych.

 Postępowanie uzupełniające

Termin w postępowaniu uzupełniającym

Rodzaj czynności

Od 30 lipca 2018 do 31 lipca 2018 do godz. 15:00

Składanie wniosków o przyjęcie do oddziałów sportowych szkoły podstawowej.

1 sierpnia 2018

Przeprowadzenie prób sprawności fizycznej.

Do 2 sierpnia 2018 do godz. 10:00

Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów, którzy uzyskali pozytywne wyniki prób sprawności fizycznej.

Do 14 sierpnia 2018 do godz. 15:00

Dostarczenie przez kandydatów świadectwa promocyjnego do klasy IV.

Do 16 sierpnia 2018 do godz. 10:00

Weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do klas czwartych i oddziałów sportowych.

16 sierpnia 2018 o godz. 15:00

Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.

17 sierpnia 2018 o godz. 15:00

Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych.

 

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe- etap rejonowy

 

Nazwa konkursu

Termin

Siedziba

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

13.02.2018

wtorek

Szkoła Podstawowa nr 49

 z Oddziałami Integracyjnymi

im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego - Prymasa Tysiąclecia w Białymstoku

ul. Armii Krajowej 32

tel. 85 6617471

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

14.02.2018

środa

Szkoła Podstawowa Nr 12

im. Zygmunta Glogera w Białymstoku

ul. Komisji Edukacji Narodowej 1A

tel. 85 6793880

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

15.02.2018

czwartek

Szkoła Podstawowa nr 50

z Oddziałami Integracyjnymi

im. Świętej

Jadwigi Królowej Polski

w Białymstoku

ul. Pułaskiego 96

tel. 85 7489041

Wojewódzki Konkurs Historyczny

16.02.2018

piątek

Szkoła Podstawowa nr 19

im. Mieszka I w Białymstoku

ul. Mieszka I 18

tel. 85 7323000

Wojewódzki Konkurs Informatyczny

21.02.2018

środa

Szkoła Podstawowa nr 1

 im. Juliusza Słowackiego

w Białymstoku

 

 

 

 

Szanowni Rodzice!

Zwracamy się z ogromną prośbą do ludzi dobrego serca
o przekazanie 1% podatku dla Weroniki chorej na Ostrą Białaczkę Limfoblastyczną.

Aby przekazać 1% podatku dla Weroniki
należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243
oraz w rubryce ,,Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%"
wpisać ,,1309 pomoc dla Weroniki Tarasiuk".


Za każdą pomoc z całego serca dziękujemy.

Dziękujemy za okazaną pomoc i wsparcie podczas głosowania :)

Mamy już oficjalne wyniki głosowania.
W kategorii "sztuka" nasza szkoła zajęła I miejsce z 23829 głosami.

♥ DZIĘKUJEMY !! 

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Białymstoku zakwalifikowani do etapu rejonowego

        

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

1. Paweł Krzysztof  Buczyński kl. VI c

2. Ewa Konopka kl. VII a

3. Ewa Laudańska kl. VII a

4. Weronika Matys kl. VII a

5. Maksym Ostrokołowicz kl. VII c

6. Mateusz Sienkiewicz kl. VII b

7. Kacper Zawada kl. VII c

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

1. Aleksandra Stocka kl. VII c

Wojewódzki Konkurs Języka Rosyjskiego

1. Maksym Zamiacin kl. V a

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

1. Mateusz Maciej Jasielczuk  kl. VII a

2. Marcin Kucejko kl. VII a

3. Paweł Krzysztof Buczyński kl. VI c

4. Ewelina Ignatowska kl. VI c

5. Ewa Jaworowicz kl. VII b

6. Marcin Kot kl. VI b

Wojewódzki Konkurs Historyczny

1. Arkadiusz Janczyło kl. V b

Wojewódzki Konkurs Informatyczny

1. Mateusz Maciej Jasielczuk kl. VII a

2. Michał Litwińczuk kl. VII b

3. Kamil Januszkiewicz kl. V c

4. Aleksander Trochimczyk kl. V b

5. Wiktoria Jemieljańczuk kl. VI c

6. Paweł Krzysztof Buczyński kl. VI c

Zebrania z rodzicami

 Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

 Serdecznie zapraszamy na zebrania!

 Klasy I-III 

13 grudnia 2017 r. (środa), godz. 17.00

Klasy IV-VII

14 grudnia 2017 r. (czwartek), godz. 17.00

 

14 grudnia 2017 r. (czwartek) odbędzie się też zebranie z organizatorami

wakacyjnego  wyjazdu do Szkocji dla uczniów klas VI-VII  - godz. 16.30, sala 111